آموزش و سرگرمی

WWE؛ عرصه جدید درخشش “کریستیانو رونالدو”

اتحادیه کشتی کج حرفه‌ای آمریکا مذاکرات با کریستیانو رونالدو را برای حضور در تور نمایشی ماه نوامبر WWE در عربستان شروع کرده است.

کریستیانو رونالدو با اختلاف بزرگ‌ترین ستاره ورزشی عربستان سعودی است و اکنون WWE (اتحادیه کشتی کج آمریکا) می‌خواهد وقتی رویداد “Crown Jewel” به خاورمیانه می‌آید، از حضور فوق ستاره پرتغالی سود ببرد.

WWE در حال کار بر روی قراردادی است تا کریستیانو رونالدو را در تور نمایشی بعدی خود در عربستان سعودی داشته باشد.

رونالدو 38 ساله پس از جدایی از منچستریونایتد در سال گذشته، راهی النصر شد و توجهات به فوتبال عربستان را به شدت بالا برده تا جایی که اکنون رهبران کشتی کج آمریکا خواهان حضور او هستند.

WWE به خاورمیانه بر می گردد

انتظار می‌رود WWE در ماه نوامبر به خاورمیانه بازگردد و در آن زمان است که آنها می‌خواهند مهاجم النصر در رویداد “Crown Jewel” ظاهر شود.

آاس گزارش داد که مالکان جدید WWE امیدوارند از حضور رونالدو سود مالی به دست بیاورند. آنها خوش‌بینند که رونالدو به این دعوت پاسخ مثبت بدهد.

روندا روسی و مایک تایسون نمادهای قابل توجهی از سایر ورزش‌ها هستند که در مسابقات کشتی مختلف در سراسر جهان حضور داشته‌اند و حضور رونالدو حتی می‌تواند درآمد بیشتری را به WWE بدهد.

این اولین بار نیست که یک فوتبالیست در کشتی ظاهر می‌شود. وین رونی در سال 2015 این کار را انجام داد. کاپیتان وقت انگلیس در یک رویداد در منچستر در ردیف اول تماشاگران حضور داشت و سیلی خاطره انگیزی به وید بارت زد.

رونی که در آن زمان مدت‌ها پس از جدایی رونالدو همچنان در یونایتد به عنوان مهاجم اصلی آنها بازی می‌کرد، بعداً توسط روی کین، اسطوره باشگاه یونایتد مورد انتقاد قرار گرفت:

«هفته گذشته دیدم او به یک کشتی گیر سیلی می‌زند و به این فکر می‌کنم که چرا او درگیر این همه مزخرفات است؟ این هیچ فایده‌ای برای او ندارد.»

خبرآنلاین

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا