آموزش و سرگرمی

پرونده ۱۵۰ میلیون دلاری برای مرگ پدر نیکی میناژ

کراپ که وکالت خانواده‌ جورج فلوید را بر عهده دارد، پرونده‌ دادخواست سنگینی را به نیابت ماراژ، به دادگاه عالی نیویورک تسلیم کرده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از ایندپندنت، یک وکیل مدافع حقوق مدنی در پیوند با مرگ پدر نیکی میناژ در یک حادثه تصادف اتومبیل، درخواست ۱۵۰ میلیون دلار دادخواست کرده است.

براساس بیانیه‌ پلیس، چارلز پول‌ویچ ماه گذشته پس از تصادف با رابرت ماراژ اندکی در محل تصادف درنگ کرد و حال وی را پرسید، سپس سوار اتومبیلش شد و محل را ترک کرد. او به همین دلیل توسط پلیس دستگیر شده است.

ماراژ ۶۴ ساله در حین قدم زدن در یکی از خیابان‌های لانگ آیلند نیویورک مورد اصابت یک اتومبیل قرار گرفت و چند روز بعد براثر وخامت جراحات وارده، در بیمارستان درگذشت.

براساس یافته‌های کارآگاهان پرونده، آقای پول‌ویچ ۷۰ ساله در پی فرار از صحنه‌ی حادثه به خانه رفته است و برای دیده نشدن اتومبیلش، آن ‌را در یک گاراژ جداگانه پارک کرده است.

او پس از آن که کارآگاهان ولوو مدل ۱۹۹۲ مشکوک را تا خانه‌ او در مینی‌یولا در نیویورک ردگیری کردند، خود را به پلیس معرفی کرد.

بخوانید: تانیا رابرتس، بازیگر معروف فیلم جیمز باند زنده شد

وکیل نیکی میناژ غرامت می گیرد

حالا بن کراپ که وکالت خانواده‌های جورج فلوید، بریانا تیلور و جیکوب بلیک را بر عهده دارد، پرونده‌ دادخواست سنگینی را به نیابت از طرف کارول ماراژ، همسر آقای ماراژ، به دادگاه عالی نیویورک تسلیم کرده است.

کرامپ و همکارش پل ناپولی، وکیل دادگستری، در بیانیه‌ای اظهار کردند: «رفتار چارلز پول‌ویچ نه تنها در مورد واکنش به تصادف با رابرت ماراژ غیرمسئولانه و سهل انگارانه بوده است، بلکه او بیشتر از این که نگران کمک کردن به مرد مجروح باشد، نگران فرار کردن و پنهان شدن بوده است.»

«رفتار او جنایتکارانه، ناجوانمردانه و غیراخلاقی بود. با تشکیل این دادخواست، تصمیم داریم پول‌ویچ را وادار کنیم مسئولیت اقدامات بی‌ملاحظه‌اش را بپذیرد و برای بیوه‌ قربانی احقاق عدالت کنیم.»

«من و پل ناپولی یک پرونده ۱۵۰ میلیون دلاری در رابطه با مرگ رابرت ماراژ، پدر نیکی میناژ تشکیل داده‌ایم. برخورد چارلز پول‌ویچ در زمان تصادف با ماراژ نه تنها غیرمسئولانه و سهل‌انگارانه بوده، بلکه بیشتر از این‌که نگران کمک کردن به ماراژ باشد، به فکر فرار کردن و پنهان شدن بوده است.»

نیکی میناژ ۳۸ ساله، با نام اصلی اونیکا تانیا ماراژ، در ترینیداد متولد و در منطقه کوئینز در شهر نیویورک بزرگ شد.

او تا کنون در مورد مرگ پدرش به صورت عمومی بیانیه‌ای منتشر نکرده است.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا