اجتماعیسرخط

۵ پیشگویی ترسناک نوستراداموس برای سال ۲۰۲۳

5 پیشگویی جدید نوستراداموس برای سال 2023 را می توانید در این مطلب مشاهده کنید.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو، به باور بسیاری، نوستراداموس اتفاقات مهم بسیاری را در طول تاریخ به درستی پیش بینی کرده است، از انقلاب ها تا جنگ های مشهور.

این ستاره شناس مرموز فرانسوی بیش از ۶,۳۳۸ پیشگویی انجام داده که در آن تاریخ، مکان و چگونگی تغییرات بزرگ در جهان ما را پیشگویی کرده است.

در ادامه به بررسی برخی پیشگویی های نوستراداموس برای سال ۲۰۲۳ می پردازیم.

جنگ جهانی سوم

نوستراداموس با لحنی نگران می نویسد: «هفت ماه جنگ بزرگ، مردم از کارهای هولناک می میرند». بسیاری این جملات را پیشگویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم می دانند که از جنگ در اوکراین سرچشمه می گیرد. یا می تواند به درگیری ادامه دار بین چین و تایوان اشاره داشته باشد که می تواند ایالات متحده را به یک جنگ هسته ای ویرانگر بکشاند. نوستراداموس می گوید که شهر روون در فرانسه از این اتفاق آخرالزمانی جان سالم به در خواهد برد: «روون، اوروکس به دست پادشاه تسخیر نخواهد شد».

فرود روی مریخ

پیشگوی فرانسوی در مورد مهم تری اتفاق فضانوردی سال ۲۰۲۳ نیز می گوید: «نور روی مریخ می بارد». این کلمات را برخی حرکت رو به عقب این سیاره در آسمان تعبیر کرده اند و برخی دیگر بر این باورند که انسان به مسکونی سازه سیاره سرخ نزدیک شده است. ایلان ماسک به وضوح از علاقه خود به فرستادن انسان به مریخ خبر داده و گفته است که انسان تا سال ۲۰۲۹ در مریخ فرود خواهد آمد. شاید این میلیاردر زودتر از موعد مقرر و در سال ۲۰۲۳ انسان ها را روی مریخ فرود بیاورد.

پاپ جدید

در میان پیشگویی هایی که نوستراداموس برای سال ۲۰۲۳ انجام داده، جایگزینی پاپ فرانسیس با یک پاپ جدید است. او می گوید که پاپ فرانسیس آخرین پاپ واقعی بوده و کسی که جانشین او می شود رسوایی به بار خواهد آورد: «در آخرین محاکمه کلیسای رومی مقدس، یک پیتر رومی خوهد بود که در بحبوحه رنج های بسیار، طرفدارانش را سیر خواهد کرد و بعد از او شهر هفت تپه ای نابود شده و یک قاضی ترسناک مردم را قضاوت خواهد کرد. پایان».

آتش در آسمان

نوستراداموس در پیشگویی دیگری در مورد سال ۲۰۲۳ گفته است: «آتش آسمانی روی عمارت سلطنتی». بسیاری این پیشگویی را چنین تعبیر کرده ند که از خاکستر تمدن کنونی، نظم نوین جهانی شکل خواهد گرفت. برخی دیگر آن را به پایان تاریخ یا شروع یک نظم جهانی جدید تعبیر کرده اند.

نظم نوین جهانی

نوستراداموس از اتحاد جدید دو قدرت بزرگ خبر می دهد. در نوشته هایش، نوستراداموس می گوید که این انحاد جدید بین مرد قوی و مرد ضعیف و حتی بین یک رهبر مرد و یک رهبر زن خواهد بود. این اتحاد برخلاف تصورات خوب پیش رفته اما شوربختانه تاثیرات مثبت آن دوام چندانی ندارند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا