آموزش و سرگرمی

“گلزار” لوکیشن خودنمایی خود را تغییر داد/ عکس

محمدرضا کلزار که هر روز در باشگاه بدنسازی از خود استوری منتشر می کرد این بار به کتابخانه رفت.

به گزارش وقت صبح، محمدرضا گلزار بازیگر مطرح و سوپراستار اول سینمای ایران در اینستاگرامش عکسی متفاوت را از خود در کتابخانه منتشر کرد.

"گلزار" لوکیشن خودنمایی خود را تغییر داد/ عکس

بهانه باورنکردنی “محمدرضا گلزار” برای بادیگارد داشتنش

محمدرضا گلزار بعد از عکس هایی که از او به همراه تعداد زیادی بادیگارد منتشر شد مجبور شد دلیل وجود این بادیگاردها را مطرح کند.

محمدرضا گلزار سوپراستار مطرح ایرانی که تعداد زیادی بادیگارد همیشه همراهش است در یکی از مصاحبه ها چرایی وجود این تعداد بادیگارد را اعلام کرد.

محمدرضا گلزار جزو اولین نفراتی بود که ویدیو حضورش با بادیگارد در اکران عمومی یک فیلم سینمایی واکنش های تندی را به همراه داشت، تا جایی که عده ای با این حرکت آقای سوپر استار، مردمی بودن او را مورد نقدهای تند و تیز قرار دادند و اعلام کردند که این موضوع چیزی جز ایجاد فاصله بین هنرمند و هوادارانش نیست.

«آنهایی که من را دیدند می‌دانند که من چقدر عاشقانه با هوادارانم رفتار می کنم؛اما یک جاهایی هست که ما باید سر یک زمان مشخص خودمان را به یک مراسم برسانیم.

در هر مراسم اصولا تعدادی بادیگارد وجود دارد که کمک می کنند تا ما به موقع در محل حضور پیدا کنیم.اگر این عزیزان نباشند ما سر وقت نمی‌رسیم، وگرنه من در زندگی شخصی ام بادیگاردی ندارم.»

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا