ویدئو

ویدئو/ گریه‌های سجاد عبادی در مراسم ترحیم آزاده نامداری

شوهر آزاده نامداری پرچمی متبرک که آزاده  از آن صحبت می کند را روی چشم می گذارد و می گرید.

وقت صبح– به تازگی ویدئویی از مراسم ترحیم آزاده نامداری منتشر شده است. در این ویدئو تصاویری از صحبت های نامداری در قید حیات پخش می شود و گریه های سجاد عبادی در مراسم ترحیم آزاده نامداری آغاز می شود.

 

شوهر آزاده نامداری پرچمی متبرک که آزاده  از آن صحبت می کند را روی چشم می گذارد و می گرید.

 

اظهارات همسر آزاده نامداری

گفتنی است شوهر آزاده نامداری به اداره ۱۰ ویژه قتل پلیس آگاهی احضار شد و تحت تحقیق قرار گرفت.

بخوانید: از رقص آزاده نامداری تا فرار ریحانه پارسا؛ به تکرارها حساس باشیم!

ایشان درباره عدم حضور خود در لحظه مرگ آزاده نامداری در تهران اعلام کرد که روز پنجشنبه به واسطه بیماری مادربزرگش به شمال کشور – چالوس – رفته است.

این در حالی بود که وقتی به آزاده نامداری پیشنهاد سفر به شمال را کرده است ایشان نپذیرفته اند و اعلام داشتند در تهران می‌ماند.

همسر آزاده نامداری بیان داشته است که تا روز جمعه تماس‌هایی با همسرش داشته است و هیچ مورد مشکوکی در رفتار و گفتار آزاده نامداری وجود نداشته تا اینکه از اواسط جمعه تماس‌های او و دخترشان از طرف آزاده نامداری بی پاسخ مانده است.

این جواب ندادن به تماس‌ها پس از ساعت‌ها بی خبری از ایشان باعث نگرانی او شده است.

همسر آزاده نامداری در تحقیقات عنوان داشته که پس از نگرانی از حال و روز همسرم به مادرزن خود در تهران تماس گرفته و از او خواسته سری به خانه شان بزند و جویای حال او شود و مادرزنش با نگرانی به خانه دخترش رفته و متوجه مرگ او شده است.

همسر آزاده در تحقیقات کارآگاهان جنایی تهران عنوان داشته، ایشان به خاطر بیماری افسردگی شدید در مصرف دارو زیاده روی می‌کرده وگاهی ۴ یا ۵ قرص را همزمان مصرف می‌کرده است.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا