آموزش و سرگرمیویدئو

کنسرت جالب و مشترک “ابراهیم تاتلیس” و “اردوغان”/ ویدئو

​رجب طیب اردوغان با ابراهیم تاتلیس خواننده معروف و محبوب ترکیه دیدار کرد و در یک برنامه باهم خواندند.

به گزارش وقت صبح به نقل از عصر ایران: رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه که به شانلی‌اورفا رفته بود با ابراهیم تاتلیس خواننده معروف و محبوب ترکیه دیدار کرد و در یک برنامه باهم خواندند.

کار خدا پسندانه ابراهیم تاتلیسس

ابراهیم تاتلیسس امپراتور صدای ترکیه، در برابر استیصال خانواده ای که کنتور برق آن‌ها توسط صاحبخانه که خواستار افزایش سرسام آور اجاره خانه بود، قطع شده بود بی تفاوت نماند و دستش را برای کمک به سمت آن‌ها دراز کرد.

خانواده‌ای فقیر با وصل شدن به برنامه «Neler oluyor hayatta» که هر هفته از شبکه تلویزیونی کانال دی پخش می شود، درخواست کمک کردند.

این خانواده که در زیرزمین آپارتمانی در استانبول زندگی می کنند، پس از درخواست افزایش 3.5 برابری اجاره خانه، از پرداخت این مبلغ ناتوان ماندند.

مادر بیچاره و به همراه دو پسرش که 15 روز بدون برق در خانه مانده بودند، از طریق این برنامه درخواست کمک کردند.

کار خدا پسندانه ابراهیم تاتلیسسبه گزارش گروه ترجمه وقت صبح، ابراهیم تاتلیسس سریعا با این برنامه تماس گرفت و گفت: «من می خواهم اجاره خانه این خانواده را تقبل کنم. با صاحبخانه ملاقات می کنم و همه چیز را به عهده میگیرم.»

مجری برنامه نور طوبی ناملی، در پخش زنده ابراهیم تاتلیسس را تشویق کرده و گفت: «ابراهیم بیگ هم برای شرکت در برنامه ما و هم برای سخاوت شما بسیار متشکریم.»

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا