ایران 1400

کنایه زاکانی به دولت روحانی: از پس پوشک بچه هم برنیامد!

زاکانی در دومین مناظره انتخاباتی وعده داد: باید نرخ باروری را افزایش دهیم. زوج های نابارور را بیمه می کنم. کاری می کنم بچه دار شدن برای زوج ها ارزو نماند.

به گزارش وقت صبح ، علیرضا زاکانی با اشاره به موضوع فرهنگی، اجتماعی و سیاسی مناظره امروز گفت: به مردم عزیزمان قول می‌دهم که در سال اول دوره اقدام و اصلاح، ریشه فقر مطلق را بکنیم و در پایان دو سال اول دولت، کسی غیر از درد بیماری، درد بی پولی نداشته باشد.

زاکانی ادامه داد: در این مسیر تلاش می‌کنیم تا یک میلیون و 200 هزار واحد مسکن حمایتی برای زوج‌های جوان علاوه بر تکلیف قانونی یک میلیون واحد مسکونی در سال، تامین کنیم تا مسکن از سبد هزینه‌های خانوار حذف شود.

این نامزد انتخابات افزود: همچنین به کسانی که جویای کار هستند آموزش داده می‌شود و در نهایت اگر برای آنها کاری پیدا نشد، ماهیانه یک میلیون و 200 هزار تومان به آنها پرداخت می‌شود و شرایط را به سمتی می‌بریم که ماحصل آن، ایجاد اطمینان خاطر در کشور باشد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: در حوزه سیاسی نیز وعده ما این است که مردم را ناظر بر خود بدانیم و با نهادینه سازی اصول هشتم و بیست و هفتم قانون اساسی، زمینه اعتراض آنها به پلشتی‌ها را فراهم کرده و به رسمیت بشناسیم.

موضوع جمعیت به نقطه بحرانی رسیده. باید نرخ باروری را افزایش دهیم. زوج های نابارور را بیمه می کنم. کاری می کنم بچه دار شدن برای زوج ها ارزو نماند. دولت روحانی پوشک بچه را گران کرد. همین دولت بلایی بر سر مردم آورده که 58 درصد خانه خود را برای خانه در تهران هزینه کنند برای همین دیگر امیدی به بچه دار شدن ندارند. توجهم را معطوف به حل مشکلات مسکن و هزینه های زندگی کنند. و شرایط ازدواج را تسهیل می کنم.

 

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا