آموزش و سرگرمی

کلکسیون عجیب و باورنکردنی سلبریتی ها را ببینید+عکس

سلبریتی ها هم برای فرار از یکنواختی و روزمرگی سراغ سرگرمی هایی می روند که برخی از آنها واقعا عجیب به نظر می رسد.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ سلبریتی‌ها هم مانند هر کس دیگری به دنبال راهی برای کسب آرامش و کاری متفاوت از کار‌های روزمره شان هستند.

از درست کردن گوی‌های برفی گرفته تا تقلید صدای پرندگان، بعضی سرگرمی‌های آن‌ها ممکن است کمی بی حساب و کتاب یا حتی عجیب و غریب به نظر برسد.

در ادامه از سرگرمی‌های جالب سلبریتی‌های هالیوودی خواهیم گفت.

جانی دپ: کلکسیون باربی

این علاقه از زمانی در جانی دپ به وجود آمد که با دختر خود با عروسک‌های باربی بازی می‌کرد. اما با پایان علاقه‌ی دخترش به این بازی، جانی دست از این عروسک‌ها نکشید، چون جایگاهی احساسی در زندگی اش پیدا کرده بودند. حالا عروسک‌های باربی او به قدری زیادند که آن‌ها را در اتاق جداگانه‌ای نگه می‌دارد.

جانی دپ و کلکسیون باربی اش

پنه لوپه کروز: کلکسیون چوب لباسی

شاید در نظر گرفتن این نکته که پنه لوپه کروز خود از چهره‌های تأثیرگذار در دنیای مد و لباس محسوب می‌شود، این سرگرمی او را برایمان قابل درک کند. از قرار معلوم او چوب لباسی جمع می‌کند و بیش از ۵۰۰ چوب لباسی غیر فلزی دارد.

پنه لوپه کروز و کلکسیون چوب لباسی

کیتی پری: کلکسیون مو‌های دیگر سلبریتی‌ها

کیتی پری یک بار فاش کرد که مو‌های دیگر سلبریتی‌ها را جمع می‌کند، مثل تیلور سوییفت و مایلی سایرس. او این مو‌ها را در کیف خود نگه می‌دارد. عجیب‌تر آنکه خود به ترسناک بودن کارش واقف است، اما کماکان حس فوق العاده‌ای برایش دارد.

کیتی پری یک بار فاش کرد که مو‌های دیگر سلبریتی‌ها را جمع می‌کند

تیلور سوییفت: درست کردن گوی‌های برفی

از قرار معلوم تیلور سوییفت از درست گوی‌های برفی، حتی با دوستانش لذت زیادی می‌برد. او یک گوی برفی هم برای موزیک ویدئوی خود به نام Lover درست کرده بود.

کندال جنر: صدا زدن پرندگان

شاید نه تنها یک سرگرمی بلکه یک توانایی دیزنی گونه باشد و کندال جنر به قدری در سوت زدن و تقلید صدای پرندگان فوق العاده است که فکر می‌کنید که یک دسته پرنده دورتان را گرفته است.

کندال جنر در سوت زدن و تقلید صدای پرندگان فوق العاده است

بیانسه: پرورش زنبور

بیانسه کار زنبورداری را با هدف استفاده از عسل تولیدی آن شروع کرد تا به دخترش که حساسیت‌های شدیدی دارد، کمک کند. چیزی نگذشت که این کار برای او تبدیل به یک سرگرمی شد. او حالا حدود ۸۰ هزار زنبور و کندوی عسل دارد.

تام هنکس: کلکسیون دستگاه‌های تایپ قدیمی

علاقه‌ی هنکس به جمع کردن دستگاه‌های تایپ قدیمی بسیار دوست داشتنی است. در حقیقت او جمع آوری این دستگاه‌ها را از حتی قبل از پیشرفتش در کار بازیگری شروع کرد. به زعم او دستگاه‌های تایپ ترکیب درستی از مهندسی و هنر هستند. او حالا در کلکسیون خود حدود ۱۲۰ دستگاه تایپ دارد.

تام هنکس کلکسیون دستگاه‌های تایپ قدیمی

برد پیت: سفالگری

برد پیت مجسمه سازی و سفالگری را بعد از جدایی اش از آنجلینا جولی به عنوان کاری التیام بخش شروع کرد. حالا، اما این سرگرمی برای او بدل به راهی برای ابراز و بیان افکار و احساسات خود شده و به مرحله‌ای رسیده که او به قدری برای آن هیجان دارد که قصد کنار گذاشتنش را ندارد.

علاقه برد پیت به مجسمه سازی و سفالگری

نیکولاس کیج: قلعه و جمجمه دایناسور

یکی از عادت‌های خرید عجیب کیج، خرید قلعه و حتی جمجمه‌ی یک دایناسور بود. او در مزایده‌ی این جمجمه‌ی دایناسور توانست از لئوناردو دیکاپریو پیشی گیرد و برنده‌ی مزایده شد، اما در نهایت مجبور شد آن را به دولت مغولستان پس دهد، چون از قرار معلوم جمجمه دزدی بود.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا