سرخطفرهنگ و هنر

کرونا 3 هنرمند را در یک روز از پا انداخت

عباس یاری، منتقد سینما در صفحه اینستاگرامش از بستری‌بودن خودش، کیانوش عیاری، باران کوثری و سعید روستایی در بیمارستان نیکان در پی ابتلا به کرونا خبر داد.

به گزارش وقت صبح، خبر ابتلای عیاری به ویروس کرونا چند روز پیش منتشر شد و حالا خبر رسیده یک بازیگر و یک کارگردان جوان هم با مبتلا شدن به کووید-۱۹ در بیمارستان نیکان تهران بستری شده‌اند. گفته می‌شود کوثری این روزها درگیر بازی در سریال «ملکه گدایان» است اما روستایی پس از اکران «متری شیش و نیم» مدت‌هاست پروژه‌ای را در دست نگرفته است.

عباس یاری، منتقد قدیمی سینمای ایران و یکی از سه یار همیشگی مجله فیلم هم به دلیل ابتلا به کرونا برای دومین بار در بیمارستان نیکان تهران بستری شده تا جمع سینمایی‌ها در مرکز درمانی جمع باشد.

یاری به تازگی همراه هوشنگ گلمکانی از مجله فیلم جدا شده و گفته شده قرار است یک ماهنامه تازه سینمایی منتشر کنند.

عباس یاری، منتقد سینما در صفحه اینستاگرامش از بستری‌بودن خودش (برای بار دوم)، کیانوش عیاری، باران کوثری و سعید روستایی در بیمارستان نیکان در پی ابتلا به کرونا خبر داد.

بیشتر بخوانید: کرونا باران کوثری را راهی بیمارستان کرد

مچ‌اندازی و رو کم کنی!

یاری که در کنار هوشنگ گلمکانی و زنده‌یاد مسعود مهرابی، سه بنیانگذار مجله «فیلم» بودند، چنین نوشت:

«مچ‌اندازی و رو کم کنی!

انگار مچ‌اندازی و کُشتی‌گرفتن این ویروس چموش کرونا (این بار از نوع انگلیسی) با من تمامی ندارد، این بار کل خانواده ما را درگیر کرد تا ببیند باز هم شعار می‌دهم: «رویت را کم می‌کنم!»

چند روزی است سروکارمان افتاده به بیمارستان، اما از امشب به خاطر آشنایی و دغدغه و لطف بیکران آقای پرویزجان پرستویی و مصطفی‌خان کیایی، در بیمارستان نیکان بستری شدم. نگران نشوید اما لطفا رعایت کنید.

این‌جا الان جناب کیانوش عیاری، سعیدجان روستایی، باران‌جان کوثری و چند نفر دیگر از هنرمندان در حال مداوا هستند. جا دارد از مسئولین بیمارستان به‌ویژه جناب دکتر سروش، جناب دکتر طبرسی و جناب دکتر مدیریان تشکر کنم.»

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا