آموزش و سرگرمی

کدام شایعه ازدواج بازیگران به حقیقت پیوست؟

سلبریتی‌ها از اقشار شناخته شده جامعه هستند که علاوه بر فعالیت‌های هنری، زندگی خصوصی‌شان هم زیر ذره بین مردم قرار دارد و هر اتفاق ریز و درشتی در زندگی آن‌ها میتواند خبرساز شود.

به گزارش وقت صبح به نقل از نمناک، در جامعه امروز ما که تکنولوژی و استفاده از فضای مجازی بیش از پیش گسترش یافته است به تناسب استفاده زیاد از فضای مجازی شایعات هم گسترش یافته‌اند و هنرمندان هم از این موضوع بی‌نصیب نبوده اند.

ماجرای ازدواج هنرمندان از آن دست اتفاقاتی است که خبر آن به سرعت منتشر میشود و کوچک‌ترین خبر مربوط به این موضوع میتواند برای هنرمند حاشیه ساز شود.

انتشار شایعات مربوط به ازدواج هنرمندان از آن دست اخباری است که سالهاست شاهد آن هستیم و همواره وجود داشته است. در ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به بازیگرانی که درگیر شایعه ازدواج شدند اشاره میکنیم.

ازدواج محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی

محمدرضا شریفی نیا بازیگر پیشکسوت کشورمان و رز رضوی از جمله هنرمندانی هستند که چند سال پیش شایعه ازدواج آن‌ها مطرح شد و با حواشی زیادی همراه بود.

این ماجرا بعد از سفر حج محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی و انتشار عکس‌هایی از این سفر شکل گرفت و بارها و بارها توسط این دو هنرمند تکذیب شد.

محمدرضا شریفی نیا سال ۹۶ مهمان برنامه دورهمی شد و در این بار درباره ماجرای شایعه ازدواجش صحبت کرد و گفت:

در سفر حج معمول بود باید زنان با محارم به حج بروند و در این سفر نام هر بازیگر مرد در کنار یک بازیگر زن عنوان شد و اسم خانم رز رضوی در کنار من آمده بود و شیطنت یک روزنامه در تهران بود که با تیتری نوشته بود ماه عسل محمدرضا شریفی نیا و رز رضوی در مکه… اما من و خانم رضوی بارها و بارها این موضوع را تکذیب کرده ایم.

ازدواج مهدی پاکدل و رعنا آزادی‌ور

مهدی پاکدل بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که درگیر شایعات ازدواج شد.

مردادماه سال ۹۸ بود که خبر ازدواج مهدی پاکدل با رعنا آزادی‌ور بازیگر سینما مطرح شد و علت انتشار این خبر عکس‌هایی از این هنرمندان بود که فاصله بین آن‌ها رعایت نشده بود و همین موضوع سبب شد تا گمانه زنی‌هایی درباره ازدواج این دو هنرمند شکل بگیرد.

اغلب هنرمندان بعد از انتشار این شایعات شروع به تکذیب آن می‌کنند اما این دو بازیگر کشورمان اصلا در خصوص این موضوع صحبت نکردند و این ماجرا از سوی آن‌ها رد یا تایید نشد.

رعنا آزادی‌ور و مهدی پاکدل چندی پس از انتشار این خبر به عنوان شایعه ازدواج خود را علنی نمودند.

ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی

یکی از پرحاشیه‌ترین و جنجالی‌ترین خبرهای ازدواج هنرمندان مربوط به سحر قریشی بازیگر کشورمان با مهدی طارمی است.

خبر ازدواج سحر قریشی و مهدی طارمی بعد از انتشار عکس‌های آتلیه‌ای دو نفره این بازیگر و فوتبالیست شکل گرفت و به سرعت در رسانه‌ها منتشر شد اما طولی نکشید که این موضوع از سوی سحر قریشی، برادرش و مهدی طارمی تکذیب شد.

مهدی طارمی فروردین ماه ۹۹ در یک گفتگو درباره این موضوع گفت:

ما دو سال پیش در یک مدت کوتاه با هم دوست بودیم و قرار نبود اصلا عکس‌های ما منتشر شود که متاسفانه این اتفاق افتاد اما ما دیگر هیچ رابطه‌ای با هم نداریم.

ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی

یکی دیگر از بازیگرانی که درگیر شایعات ازدواج شد نرگس محمدی است که شایعه ازدواج او با سام درخشانی با حواشی زیادی همراه بود.

اسفندماه سال ۹۳ بود که ماجرای ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی مطرح شد و این موضوع بعد از سفر برزیل آن‌ها برای حمایت از تیم ملی در جام جهانی شکل گرفت و انتشار عکس‌هایی از این دو هنرمند به این ماجرا دامن زد.

در مدت سفر این دو هنرمند به برزیل خبرهای متعددی درباره ازدواج آن‌ها مطرح شد و در نهایت نرگس محمدی و سام درخشانی با انتشار ویدئویی این ماجرا را تکذیب کردند.

شایعات ازدواج ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان یکی از هنرمندانی است شایعات زیادی درباره ازدواج او مطرح شده است که هر بار توسط او یا طرف مقابلش تکذیب شده است.

ازدواج ترلان پروانه با ارسلان قاسمی

ترلان پروانه و ارسلان قاسمی دو بازیگر جوان این روزهای سینما و تلویزیون هستند بازیگری را از کودکی آغاز کردند و تجربه چند کار مشترک را در کارنامه هنری‌شان دارند.

یکی از شایعات ازدواج ترلان پروانه مربوط به خبر ازدواج او با ارسلان قاسمی بود که توسط مادر ترلان پروانه تکذیب شد و ارسلان قاسمی هم این موضوع را تکذیب کرد.

ازدواج ترلان پروانه با سعید عزت اللهی

یکی دیگر از شایعات مربوط به ازدواج ترلان پروانه مربوط به رابطه او با سعید عزت اللهی فوتبالیست کشورمان است.

این ماجرای ازدواج هم با مصاحبه سعید عزت اللهی و رد این ماجرا تکذیب شد و سعید عزت اللهی در این مصاحبه عنوان کرد که یک ماه بیشتر در رابطه نبوده‌اند و ترلان پروانه ایده آل او نبوده است!

ازدواج ترلان پروانه با فرشاد احمدزاده

یکی دیگر از ماجراهای خبرساز مربوط به ترلان پروانه ماجرای انتشار عکسی از او در کنار فرشاد احمدزاده بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس است. انتشار عکس دو نفره آن‌ها و عکسی از پس زمینه تلفن همراه فرشاد احمدزاده باعث دامن زدن به این شایعات شد.

فرشاد احمدزاده در واکنش به این ماجرا نوشت:

قضاوت کار خداست، من با هیچکس فامیل نمیشم…

ازدواج پیمان قاسم خانی و میترا ابراهیمی

پیمان قاسم خانی نویسنده و کارگردان کشورمان همسر سابق بهاره رهنما است و این زوج چند سالی است که از هم جدا شده اند. این نویسنده و کارگردان کشورمان این روزها درگیر ماجرای تازه‌ای در فضای مجازی شده است که حکایت از ازدواج او دارد.

عکسی از پیمان قاسم خانی در کنار میترا ابراهیمی مستندساز و روانشناس کشورمان منتشر شد و همین موضوع سبب ایجاد حواشی درباره ازدواج پیمان قاسم خانی با دختری شده است که ۲۲ سال از او کوچکتر است و این موضوع توسط میترا ابراهیمی تکذیب شد.

پیمان قاسم خانی نیز این موضوع را از شایعه خارج نموده و با میترا ابراهیمی زندگی مشترک را تشکیل دادند.

ازدواج بهاره افشاری و بنیامین

یکی دیگر از موارد شایعات ازدواج بازیگران مربوط به خبر ازدواج بهاره افشاری و بنیامین بهادری است که خبرهای زیادی از این اتفاق منتشر شد اما طولی نکشید که این ماجرا از سوی خانم بازیگر تکذیب شد و پرونده این ماجرا هم بسته شد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا