آموزش و سرگرمی

چون از پروین عذرخواهی نکردم، اخراجم کرد!

پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید با عملکرد فنی خوبی که داشته می‌توانست بیش‌تر در تیم ملی بازی کند اما سلیقه سرمربی وقت این اجازه را به او نداده است. او هم‌چنین معتقد است تصمیم علی پروین برای اخراجش از پرسپولیس اشتباه بود.

به گزارش وقت صبح، به نقل از خبرآنلاین، ادموند بزیک، ستاره سال‌های نه‌چندان دور در گفت و گو با ایسنا پرسپولیس در خصوص ماجرای جدایی از این تیم گفت:

اختلاف مدیریتی در باشگاه میان آقای عابدینی و عباس انصاری‌فرد وجود داشت. ۱۵ نفر از بازیکنان به میهمانی آقای انصاری‌فرد رفتیم که بعد این حواشی به وجود آمد.

ما آن زمان اصلا نمی‌دانستیم مدیرعامل چه کسی است. در آن زمان ما دو مدیرعامل داشتیم.

مهمانی حاشیه ساز

آقای عابدزاده، شاهرودی و برخی از بازیکنان بودند که به میهمانی عباس انصاری‌فرد دعوت شدیم. در آن شب حتی قرار بود به یک عروسی بروم و به همین خاطر نمی‌خواستم در میهمانی شرکت کنم اما رفتم و بعد ۴۵ دقیقه به دنبال کار شخصیم رفتم.

بعد از آن مساله آقای پروین از ما سوال کرد که چرا شرکت کردید، که ما گفتیم مدیرعامل باشگاه هستند و ما را دعوت کردند.

بعد از چند روز هم آقای عابدینی ما را دعوت کرد و به آنجا هم رفتیم. بعد از آن دو جریان، در دو بازی تیم به میدان رفتم اما در تعطیلات عید نوروز به شمال رفته بودم که در یکی از سوپر مارکت‌ها درحال خرید بودم و اخبار ورزشی گفت که ادموند بزیک اخراج شده است.

مسئول سوپرمارکت پرسید که اخراج شدید؟ در پاسخ گفتم که گویا ما را اخراج کردند. از آن ۸ نفری که اخراج شدند، ۷ نفر باز گشتند اما من بازنگشتم.

ادموند بزیک گفت چون از پروین عذرخواهی نکردم، اخراجم کرد.

عذرخواهی نکردم

شاید کاری که من انجام دادم از نظر آن‌ها اشتباه بود اما از نظر من اشتباه نبود. آن‌ها عذرخواهی کردند و بازگشتند اما من این کار را انجام ندادم.

اگر در پرسپولیس می‌ماندم، مثل خیلی از بازیکنان دیگر، فوتبالم نابود می‌شد.

مثلا هادی مهدوی‌کیا جزو نفراتی بود که فوتبالش نابود شد. بعد از آن جریان، باشگاه آرارات پیشنهاد داد که به این تیم بروم و در ۱۰ بازی آخر را بازی کنم.

به آرارات رفتم و همان موقع با پیشنهاد سپاهان روبه‌رو شدم. یک قرارداد نوشتم که ۱۰ بازی برای آرارات انجام دهم و بعد به سپاهان بپیوندم.

البته در میان همان روزها از پرسپولیس با من تماس گرفتند و گفتند می‌خواهیم به بازی‌های آسیایی برویم؛

پاسپورتت را بیاور اما قبول نکردم. چون مدت‌ها بود فوتبال بازی نکرده بودم با شناختی که از آقای پروین داشتم، اگر بازمی‌گشتم بازی نمی‌کردم.

استانکو در سپاهان حضور داشت و خواهان به خدمت گرفتن من بود و من هم دوست داشتم دوباره با او کار کنم.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا