آموزش و سرگرمی

چهره پسر “دنیا جهانبخت” کپی مهراد جم شد/ عکس

تصویری از آرتام پسر دنیا جهانبخت منتشر شد که شباهت عجیبی به مهراد جم دارد.

به گزارش وقت صبح، عکسی جالب از پسر دنیا جهانبخت و مهراد جم که بزرگ شده است در فضای مجازی بخاطر شباهت زیادش به پدرش کاربران را شوکه کرد.

چهره پسر "دنیا جهانبخت" کپی مهراد جم شد/ عکس

از آغاز تا پایان رابطه دنیا جهانبخت و مهراد جم

دنیا جهانبخت یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است.

دنیا جهانبخت حواشی زیادی را از قدیم تا کنون برای خود ساخته است. چندی پیش رابطه دنیا جهانبخت و مهراد جم یکی از داغ‌ترین اخبار در فضای مجازی بود. پس از بارداری دنیا جهانبخت، مهراد جم خبر بازگشتش به ایران را منتشر کرد. دنیا جهانبخت به تازگی در استوری اینستاگرامش به مهراد جم تیکه انداخت.

دنیا جهانبخت یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرامی است. او از زمانیکه تبدیل به شاخ اینستاگرامی شد همیشه حواشی زیادی را به همراه داشت. از ارتباط او با ساسی مانکن خواننده لس آنجلسی تا ارتباط با پویان مختاری و امیر تتلو. آخرین تیر ترکش او برای ماندن در حواشی و جذب فالوور ارتباط با مهراد جم بود.

خبر ازدواج دنیا جهانبخت با مهراد جم جوان که چندسال از او کوچکتر بود حسابی سر وصدا به پا کرد. این موضوع شاید بیشتر به این خاطر بود که مهراد جم به عنوان یک خواننده جوان پاپ در کشور شناخته شده بود و کلی راه نرفته در دنیای خوانندگی داشت.

اما این هم پایان ماجرا نبود و از زمانیکه دنیا جهانبخت خبر باردار شدنش از مهراد جم را منتشر کرد دوباره در کانون توجه قرار گرفت. با این حال همه منتظر بودند که فرزند آن‌ها به دنیا بیاید اما ناگهان خبر بازگشت مهراد جم به ایران و فیلم‌هایی که دنیا جهانبخت از گریه کردن‌هایش و احساس دلتنگی برای جم داشت دوباره باعث شد سیل توجه‌ها نسبت به او آغاز شود.

نوشته های مشابه

guest
11 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا