آموزش و سرگرمی

چهره پسر “ابوالفضل پورعرب” همه را متعجب کرد/ عکس

تصویری از ابوالفضل پورعرب در کنار پسرش منتشر شد که هیچ شباهتی به خود آقای بازیگر ندارد.

به گزارش وقت صبح، عکسی جالب و دیده نشده از ابوالفضل پورعرب سوپراستار مطرح سینمای ایران در گذشته در کنار پسرش با چهره های کاملا متفاوت منتشر شد.

چهره پسر "ابوالفضل پورعرب" همه را متعجب کرد/ عکس

شکایت پوریا پورعرب در پی انتشار خبر کذب درگذشت پدرش

دوشنبه 17 مهرماه سال 1391 بود که احمد میرعلایی (مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی) در نشستی با خبرنگاران جشنواره فیلم کودک در اصفهان از درگذشت ابوالفضل پورعرب خبر داد و مهدی احمدی ، تهیه کننده سینما ، با تایید این خبر به خبرنگار ایسنا گفت : این اتفاق صبح امروز در بیمارستان افتاده است و پیگیر برپایی مراسم های این بازیگر هستیم.

انتشار خبر کذب درگذشت ابوالفضل پورعرب سبب ساز آن شد که فرزند پسر این بازیگر قدیمی سینمای ایران در کانون توجهات رسانه ها قرار گیرد.

در شرایطی که مدتهاست پورعرب پاسخگوی پرسشهای رسانه ها نیست فرزندش پوریا  روز پرحاشیه ای را پشت سر گذاشت ، وی ابتدا خبر درگذشت پدرش را تکذیب کرده و بعد هم به صراحت اعلام کرد که هم از احمد میرعلایی مدیر بنیاد فارابی ناراحت است و هم از خبرگزاری ایسنا؛ پوریا پورعرب در گفتگو با «تماشا» این مساله را هم عنوان کرد که از خبرگزاری ایسنا شکایت خواهد کرد.

پوریا پورعرب پسر ابوالفضل پورعرب بعد از انتشار این خبر در اولین واکنش خود گفت :

«از شنیدن این خبر شوکه شدم و متاسفم از اینکه چرا یک خبرگزاری بدون هیچ اطلاع موثقی چنین خبری را منتشر می کند و من قطعا از این خبرگزاری شکایت خواهم کرد.»

پاسخ ایسنا به خبر شایعه مرگ ابوالفضل پورعرب

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) : خبرگزاری دانشجویان ایران همواره بر انتشار «خبرهای بامنبع» تأکید دارد ، این خبر را هم بر اساس اظهارات یک مدیر سینمایی در جمع و در یک برنامه ی رسمی و همچنین تأیید مجدد آن توسط یک تهیه کننده ی سینما ارسال کرد ، که بدین وسیله از ابوالفضل پورعرب ، خانواده ی این هنرمند و مخاطبان پوزش می طلبد.

نوشته های مشابه

guest
14 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا