آموزش و سرگرمی

چهره عروس “دیوید بکهام” همه را شوکه کرد/ عکس

پس از مدتها خبرسازی، بالاخره مراسم ازدواج لاکچری و میلیون دلاری بروکلین، پسر ویکتوریا و دیوید بکهام معروف برگزار شد.

به گزارش وقت صبح، روکلین بکهام و نیکولا پلتز روز گذشته مراسم ازدواج خود را برگزار کردند، میهمانان ویژه و چهره های مشهوری به همراه همسرانشان در این مراسم لاکچری حضور داشتند. نحوه برگزاری مراسم ازدواج پسر ستاره فوتبال انگلستان در تمام جهان خبرساز شد و تصویرهای زیادی از آن نیز منتشر گردید.

بروکلین بکهام (فرزند دیوید بکهام) و نیکولا پلتز بازیگر فیلم «تبدیل شوندگان: عصر انقراض» (Transformers: Age of Extinction) در مراسمی خیره کننده در اوایل شب در مقابل مهمانان مشهوری مراسم ازدواج خود را برگزار نمودند.

چهره عروس "دیوید بکهام" همه را شوکه کرد/ عکس

این مراسم در ساعت 6 بعدازظهر آغاز شد و بروکلین، 23 ساله، به عروس 27 ساله اش برای مراسم عروسی در یکی از چادرهایی که در املاک 103 میلیون دلاری خانواده Peltz در پالم بیچ، فلوریدا برپا شده بود، پیوست.

اکسسوری و لباس لاکچری عروس دیوید بکهام

نیکولا لباس خود را از برند ولنتینو به کمک استایلیستی به نام “لزلی فرمار” انتخاب کرده است و حتی برای ست کردن اکسسوری ها با لباسش و نحوه آرایش موها و چهره اش از لزلی کمک گرفته، عروس خانواده بکهام پیش تر در مصاحبه ای در مورد پوشیدن چندین لباس در مراسم عروسی اش گفته بود که انتظار می رود به زودی تصاویری از لباس های دیگر او منتشر شود.

ویکتوریا و دیوید بکهام در عروسی پسرشان

پدر و مادر بروکلین، دیوید و ویکتوریا بکهام در این مراسم حاضر بودند. ویکتوریا بکهام هنگام ورود به مراسم عروسی پسرشان بروکلین بکهام و همسرش نیکولا پلتز در عصر شنبه، دست در دست همسرش دیوید همه را مجذوب خود کرد.

از خانواده بکهام خواهر و برادرهای بروکلین، رومئوی 19 ساله، کروز 17 ساله و هارپر 10 ساله هم حضور داشتند. از خانواده ی نیکولاهم به جز پدر تاجر و مادر مدلش 7 خواهر و برادر نیکولا حضور داشتند. یکی از برادران نیکولا، برد پلتز، بازیکن هاکی و دیگری ویل پلتز، بازیگر می باشد.

مهمانان مراسم ازدواج لاکچری بروکلین بکهام

تعداد مهمانان مراسم ازدواج پسر و عروس دیوید بکهام 300 نفر تخمین زده شده است. اوا لونگوریا، گوردون رمزی، سرنا و ونوس ویلیامز، ملانی سی، هم گروه سابق ویکتوریا در گروه موسیقی اسپایس گرلز، مارک آنتونی و الکسیس اوهانیان چهره های مشهور شرکت کننده در این مراسم بودند. گفتنی است آشپز عروسی میلیون دلاری پسر بزرگ دیوید بکام گوردون رمزی، آشپز مشهور و دی جی مهمانی بعد از مراسم عروسی اسنوپ داگ، رپر مشهوربوده است.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا