آموزش و سرگرمی

چهره شسته رفته “خانم بازیگر”/ عکس

تصویری از نسرین مقانلو بدون آرایش منتشر شد که هیچ شباهتی به چهره همیشگی او ندارد.

به گزارش وقت صبح، عکسی متفاوت و جنجالی از نسرین مقانلو بازیگر مطرح و سرشناسی که همسرش در آمریکاست با چهره شسته رفته منتشر شد که اصلا زیبایی خاصی ندارد.

چهره شسته رفته "خانم بازیگر" آبرو برایش نگذاشت/ عکس

ماجرای ازدواج نسرین مقانلو از زبان خودش

ماجرای ازدواج من سر فیلم «همسر» آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از ۵ -۶ سال کار مداوم در عرصه‌های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

البته سالی یک بار به ایران می‌آمدم و به صورت ناپیوسته کارهایی انجام می‌دادم، مثل کار «نابخشوده» مرحوم «ایرج قادری» که هنگام بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا «بن بست» اصغر نعیمی که با «فرهاد اصلانی» و «دکتر عزیزی» بازی کردم.

ازدواج، فرصتی برای امتحان کردن خودم با ازدواج، عاشق شدم و با خودم فکر کردم این بهترین فرصت برای امتحان کردن خودم است که آیا می‌توانم مدتی از آنچه دوست دارم، دور باشم یا نه! آن ۱۰ سال خیلی بر من سخت گذشت؛

بسیار دلتنگ بودم، خیلی شب‌ها می‌نشستم برنامه «چشم انداز» را می‌دیدم، همکارانم را نگاه می‌کردم، گریه می‌کردم. ۱۰ سال پیش بالاخره تصمیم گرفتم با همسرم صحبت کنم و میزان دلتنگی و علاقه‌ام به کارم را به او گفتم، خوشبختانه او هم قبول کرد به همراه بچه‌ها به ایران برگردیم تا بتوانم بدون دغدغه و استرس به کارم برسم.

«دختری در قفس» آقای صلح میرزایی اولین فیلمم بعد از آن دوران بود و بعد از آن برای بازی در سریال «مسافری از هند» از من دعوت شد. کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال، قهرمان جوانان آسیا، و عضو باشگاههای گمرک اهواز، پاس و تاج و همسر نسرین مقانلو بازیگر کشورمان می‌باشد.

نوشته های مشابه

guest
9 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا