آموزش و سرگرمی

چرا مهراد جم به ایران بازگشت؟ جواب دنیا جهانبخت!

مهراد جم چرا به ایران بازگشت؟ این سوالی است که ذهن مخاطبان را مشغول کرده است.

به گزارش وقت صبح، دنیا جهانبخت دلیل برگشت مهراد جم به ایران را شرح داد.

دنیا جهانبخت و مهراد جم به ایران بازگشتند.

شهرت یک شبه مهراد جم

این روزا بازار کنسرت بسیار بسیار داغ‌تر از همیشه دنبال می‌شود، استیجی که آرزوی خیلی از جوانان و حتی اقشار تحصیل کرده جامعه با مدرک تحصیلی نظیر دکتراست!

در این آشفته بازار موسیقی پاپ کشور که هر روز شاهد ظهور خواننده جدیدی هستیم و هر روز آهنگ‌های جدید با سبک و استایل متفاوتی روانه مارکت موسیقی پاپ کشور می‌شود پول‌های بسیار زیادی خرج می‌شود چه جهت پرداخت هزینه تنظیم کننده، متن ترانه و یا آهنگسازی قطعه جدید و یا صرف تبلیغات جهت مشهور شدن و یا معروفیت خواننده….

همگی این خواننده‌ها با آرزوی برگزاری تور کنسرت‌ها در سراسر ایران که هر روز شاهدش هستیم وارد این عرصه می‌شوند خوانندگانی چون محسن ابراهیم زاده این روزها حاضر به تحمل کم خوابی و یا بی‌خوابی می‌شوند اما کنسرت خودشان رو برگزار می‌کنند اما تهیه‌کنندگان موسیقی به چشم دیگری اجرای کنسرت‌ها را می‌بینند برای تهیه کنندگان موسیقی برگشت هزینه‌های خرج کرده جهت برندینگ خواننده و کسب درآمد هرچه بیشتر از برگزاری کنسرت‌ها در اولویت قرار می‌گیرد.

مهراد جم، جدیدترین دست پخت موسیقی پاپ کشور هست که در مدت کمی توانسته علاوه بر محبوبیت و شهرت زیاد سبک جدیدی از موسیقی پاپ کشور را به گوش مخاطبان موسیقی عرضه کند.

جدا از سبک جدید، استعداد و برنامه‌ریزی خوب خواننده مهم‌ترین معیاری که این روزها باعث پیشرفت یک هنرمند و خواننده می‌شود پول و اسپانسر مالی هست….

حال باید دید که خوانندگانی که توسط پول و تبلیغات زیاد تهیه‌کنندگان به شهرت و محبوبیت می‌رسند، می‌توانند روند روبه‌رشد خود را حفظ کنند یا خیر!

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا