آموزش و سرگرمیفرهنگ و هنر

چرایی حذف امیرحسین صدیق و همسرش از برنامه نوروزی

اولین قسمت از ویژه برنامه نوروزی «نوروزترین نوروز» با اجرای وحید رونقی و محیا اسناوندی امشب روی آنتن شبکه پنج می رود.

به گزارش وقت صبح به نقل از فارس؛ امشب (سه‌شنبه ۲۶ اسفندماه) اولین قسمت از ویژه برنامه «نوروزترین نوروز»به صورت زنده روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

تا کنون سه دلیل احتمالی برای حذف امیر حسین صدیق گمانه زنی شده است. تهیه کننده برنامه می‌گوید از ابتدا مجری گری او قطعی نبوده و صرفا یک گزینه بوده است.

دلیل دوم اتفاقی است که در برنامه سال گذشته نوروز روی داده بود و امیر حسین صدیق به خاطره مهمان برنامه واکنش نشان داده بود. روزنامه کیهان در این باره نوشت:

انتصاب یک مجری که قبلاً به مدافعان حرم دهن‌کجی کرده بود، موجی از انتقادات را برانگیخت.

و احتمال سوم اشاره به دیدار امیر حسین صدیق با دراویش گنابادی است.

بخوانید: “وحید رونقی و محیا اسناوندی” جای امیر حسین صدیق و همسرش را گرفتند!

موضوع برنامه «نوروزترین نوروز»

این برنامه که همزمان با شب تولد امام حسین علیه‌السلام روی آنتن می‌رود، به موضوعاتی همچون مهر گسترده برای همه و جشن‌های کهن می‌پردازد و «وحید رونقی» و «محیا اسناوندی» میزبان مهمانان ویژه این قسمت خواهند بود.

پیش از این اعلام شده بود که امیرحسین صدیق و همسرش اجرای این برنامه را برعهده خواهند داشت که پس از انتشار گزارشی، این موضوع منتفی شد.

بخوانید: شایعه ازدواج احسان علیخانی لیلا اوتادی

علت کنار گذاشته شدن امیر حسین صدیق

تسنیم نوشت: به سراغ کاوه امیری تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی رفتیم و دلیلِ این اتفاق و البته جزئیات جدید را جویا شدیم.

او درباره این اتفاق به خبرنگار تسنیم گفت:‌ امیرحسین صدیق و همسرشان جزو گزینه‌های ما بودند اما روابط عمومی برنامه بدون هماهنگی با شبکه، این خبر را رسانه‌ای کردند در صورتیکه قطعی نشده بود.

ما از مجریان شبکه استفاده کردیم و احتمالاً مجری ویژه‌ای داریم که فعلاً نمی‌توانم نام‌شان را بیاورم و جزو شگفتانه‌های ما خواهد بود.

وحید رونقی، محیا اسناوندی و زینب ابراهیمی در این 5 شب ویژه کنار ما خواهند بود و از اول تا سیزدهم فروردین بقیه مجریان به ما اضافه می‌شوند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا