اجتماعی

پیش‌بینی جدید “نوسترآداموسِ” همه را ترساند!

نوسترآداموس دنیای مدرن ادعا می‌کند که جنگ جهانی سوم قریب الوقوع است.

به گزارش وقت صبح به نقل از روزیاتو؛ یک مرد برزیلی که ادعا می‌کند می‌تواند آینده را پیش بینی کند و پیش از این مرگ الیزابت دوم، شیوع کووید-۱۹ و حتی تلاش ایلان ماسک برای خرید توییتر را پیش بینی کرده بود، حالا ادعا می‌کند که جنگ جهانی سوم قریب الوقوع است.

اتوس سالومه اهل دیوینوپلیس برزیل که او را «نوسترآداموس دنیای مدرن» می‌نامند ادعا می‌کند که مرگ ملکه الیزابت، همه گیری کووید ۱۹ و حتی مبلغ پیشنهادی ایلان ماسک برای خرید توییتر را پیش بینی کرده بود. او حالا در مورد یک جنگ هسته‌ ای قریب الوقوع هشدار داده است. این پیشگو حتی ادعا می‌کند که پیش از آنکه ثروتمندترین فرد جهان حرفی از ربات های «اپتیموس» بزند، ظهور ربات هایی که انسان ها را بیکار می‌کنند پیش بینی کرده بود.

اما یکی از شوم ترین و دلهره آورترین ادعاهای این مرد ۳۶ ساله این است که جنگ جهانی سوم از همین حالا آغاز شده است. او می‌گوید این موضوع با تهاجم روسیه به خاک اوکراین در عصر دیجیتال تایید شده است.

رد اعاهایی که او را یک شارلاتان فریبکار می‌دانند

اتوس در مصاحبه با دیلی استار با رد اعاهایی که او را یک شارلاتان فریبکار می‌دانند گفت: «من خودم را فالگیر نمی‌دانم. علم، واقعی بودن مهارت‌هایم را اثبات کرده است.

من روی پیش بینی هایم تجزیه و تحلیل تکنیکال انجام دادم و هیچ حقه‌ای ثابت نشد.»

او می‌گوید: «در ۱۲ سالگی متوجه شدم که با دیگران فرق دارم و حساسیت بیشتری نسبت به احساس کردن، شنیدن و صحبت کردن در مورد اتفاقاتی را دارم که هیچ کنترلی رویشان نداشتم. گاهی اوقات به خودم شک می‌کردم، چون چیزهایی می‌گفتم که بعید بود اتفاق بیفتند، اما در مدت کوتاهی محقق می‌شدند.»

اتوس به خدا و میراث کولی‌اش باور دارد و همین باعث می‌شود توانایی‌اش در پیش بینی وقایع برایش عجیب نباشد. او می‌گوید: «من باور دارم که برای کمک به مردم دنیا انتخاب شده‌ام. معتقدم که حساسیت بالا و موهبت پیامبری دارم و می‌دانم چگونه مردم را بفهمم و بدانم به دنبال چه چیزی هستند.»

اتوس می‌گوید در سال ۲۰۱۲ شیوع یک بیماری همه گیر جهانی در سال ۲۰۲۰ را پیش بینی کرد و ۴۴ روز قبل از آنکه ولادیمیر پوتین تانک‌هایش را به اوکراین بفرستد، این امر را اجتناب ناپذیر می‌دانست.

او در پیش بینی هایی که برای سال ۲۰۲۲ کرده بود، در ۲۸ مارس ۲۰۲۱ گفت یک سقوط مرگبار در جایگاه رخ خواهد داد که در ماه ژوئیه در یک مسابقه گاوبازی در تولیما کلمبیا این اتفاق به حقیقت پیوست و در این سانحه شش نفر کشته شدند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا