آموزش و سرگرمی

پیشنهاد وسوسه انگیز “رضا کیانیان”/ عکس

رضا کیانیان در جدیدترین پست اینستاگرام خود پیشنهاد کرد که حتما کتاب « خاطرات یک آدم کش » نوشته «کیم یونگ- ها » را بخوانید.

به گزارش وقت صبح به نقل از افکار نیوز، رضا کیانیان بازیگر پیشکسوت ایرانی در اینستاگرام خود به هوادارانش پیشنهاد داد که کتاب « خاطرات یک آدم کش »  را بخوانند.

کتاب خاطرات یک آدمکش

رضا کیانیان با انتشار این تصویر نوشت:

یک قاتل زنجیره ای که فقط برای لذت شخصی اش آدم می کشته. سال هاست کسی را به قتل نرسانده .چون لذت تازه ای برایش نداشته. حالا پیر شده وکم کم دارد دچار زوال عقل و فراموشی می شود.

دکتر به او گفته همه چیز را فراموش خواهد کرد. و فراموشی او با چیز ها و اتفاقات تازه آغاز می شود . امروز را فراموش می کند و هر روز به دور تر ها خواهد رفت تا به کودکی اش برسد . با سواد است. شعر خوانده. شعر گفته. ادبیات خوانده. اساطیر خوانده. حالا قتل و شعر و اساطیر و حکمت به هم آمیخته.

دخترش با او زندگی می کند. قتل هایی در اطراف صورت گرفته و او دخترش را در خطر می بیند. می خواهد از دخترش محافظت کند. و هر روز فراموش می کند چه می خواسته بکند و فنون قتل را هر روز بیشتر از یاد می برد.

این همه تناقض و جذابیت در کتاب « خاطرات یک آدم کش » نوشته «کیم یونگ- ها » نویسنده درجه یکِ امروز کره جنوبی با ترجمه روان «خاطره کرد کریمی» ست.

کتاب را نتوانستم زمین بگذارم. و بعد از تمام شدن دست از سرم بر نمی دارد.

از بس خوب و روانکاوانه و باور پذیر نوشته شده. هیچ وقت فکر نمی کردم با یک قاتل زنجیره ای همذات شوم. این اواخر فیلم پدر را با بازی درخشان آنتونی هاپکینز دیده ایم. پیرمرد مقتدری که در غلظت زوال عقل و فراموشی اقتدارش را هم فراموش می کند و به آغوش مادرش پناه می برد.

اما این پیرمرد چیز دیگریست. پیشنهاد می کنم بخوانید.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا