آموزش و سرگرمی

پیشنهاد دوستانه به “بهاره هنما”: خواهشا این عکس رو پاک کن!/ تصویر

عکسی از بهاره رهنما مربوط به زمانی که بسیار چاق بود در فضای مجازی پخش شد که مایه خنده است.

به گزارتصویری از بهاره رهنما بازیگر مطرح و بسیار جنجالی مربوط به زمانی که همسر پیمان قاسم خانی بود با چهره و استایلی عجیب در فضای مجازی منتشر شد.ش وقت صبح، تصویری از بهاره رهنما بازیگر مطرح و بسیار جنجالی مربوط به زمانی که همسر پیمان قاسم خانی بود با چهره و استایلی عجیب در فضای مجازی منتشر شد.

پیشنهاد دوستانه به "بهاره هنما": خواهشا این عکس رو پاک کن!/ تصویر

بهاره رهنما: من که اهل باند بازی نیستیم، معمولا کم کار می‌کنم!

بازیگر فیلم «پیشی میشی» گفت: در دوران کرونا، کودکان بیشتر از سایر گروه‌ها تحت فشار هستند و بیشتر در معرض خطر قرار دارند و ارتباطات و ازادی ندارند، در حالی که کودک در رهای و آزادی است که احساس کودکی می‌کند، لذا باید بیشتر به کودکان توجه کنیم.

طبق گزارش رسیده، اولین اکران مردمی فیلم سینمایی «پیشی میشی» شامگاه چهارشنبه ۹ مهر ماه با حضور احمد احمدی تهیه کننده، حسین قناعت کارگردان، بازیگران و سازندگان فیلم در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

بهاره رهنما یکی از بازیگران فیلم با تشکر از مردم برای حمایت از هشتگ «سینما تعطیل نیست» گفت: من خودم به بیماری کرونا مبتلا شدم و این بیماری، بسیار بیماری سختی است و از همه می‌خواهم که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

این بازیگر در بخش دیگری از سخنانش گفت: با جرات می‌گویم که نقشهای فیلم‌ها در سینما در باند بازی‌های خصوصی رد و بدل و تقسیم می‌شود و امثال من که اهل باند بازی نیستیم، معمولا کم کار می‌کنیم و امروز تمیزترین سینما، سینمای کودک است و خوشحالم که فیلم کودک و خانواده پیشی میشی را کار کردم.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا