اجتماعی

پیشنهادات هیجان انگیز برای طارمی

علیرضا نیکومنش مدیر برنامه طارمی اعلام کرد چند تیم از سری آ ایتالیا نسبت به جذب طارمی ابراز علاقه کرده‌اند. این در حالی است که طارمی تا سال ۲۰۲۴ با پورتو قرارداد دارد.

مدیر برنامه مهدی طارمی در آستانه دیدار پورتو با یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا مدعی شد این مهاجم از تیم‌های ایتالیایی پیشنهاد دارد.

تیم فوتبال پورتو پرتغال از ساعت ۲۳:۳۰ امروز چهارشنبه در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان یوونتوس ایتالیا است. پیش بینی‌ها حاکی از این است که مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو در ترکیب اصلی این تیم حضور داشته باشد. طارمی در این فصل با تیم پورتو ۱۴ گل به ثمر رسانده است.

بیشتر بخوانید: صحبت های جنجالی طارمی پس از درخشش در لیگ پرتغال

در آستانه این دیدار حساس و مهم، علیرضا نیکومنش مدیر برنامه طارمی اعلام کرد چند تیم از سری آ ایتالیا نسبت به جذب طارمی ابراز علاقه کرده‌اند. این در حالی است که طارمی تا سال ۲۰۲۴ با پورتو قرارداد دارد.

نیکومنش در این خصوص به روزنامه «کالچو مرکاتو» ایتالیا گفت: ما چند تماس از سری آ ایتالیا دریافت کردیم. گرچه مستقیماً از طرف باشگاه‌ها نبوده است.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا طارمی دوست دارد در لیگ ایتالیا بازی کند؟ تاکید کرد: لیگ ایتالیا بسیار جذاب است و شامل تیم‌های مهم با تاریخ بزرگ است.

نماد و نماینده بازیکنان ایرانی و آسیایی

نیکومنش همچنین با اشاره به دیدار پورتو با یوونتوس گفت: طارمی امشب نماد و نماینده بازیکنان ایرانی و آسیایی است.

این روزنامه ایتالیایی درباره مهاجم ایرانی پورتو نوشته است: «طارمی تابستان گذشته و بعد از یک فصل فوق العاده با پیراهن تیم ریوآوه، ۱۸ گل به ثمر رساند و به عنوان بهترین گلزن لیگ پرتغال، به تیم پورتو پیوست. او برای سومین بار این عنوان را کسب کرد و دو عنوان قبلی را در ایران با پرسپولیس به دست آورد.»

مدیر برنامه طارمی با اظهار امیدواری نسبت به ادامه روند موفقیت‌های این مهاجم درباره راز موفقیت مهدی گفت: سخت کار کردن راز موفقیت است و اینکه طارمی گلزن متولد شده است.

نیکومنش تاکید کرد: برای پیشرفت طارمی می‌خواهم از کارلوس کارواخال مربی او در تیم ریوآوه، کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی ایران و سرجیو کونسیسائو مربی کاریزما که اعتماد کامل به این بازیکن داشتند، تشکر کنم.

مدیر برنامه طارمی در خصوص پیش بینی اش از بازی پورتو و یوونتوس هم گفت: امید من به کونسیسائو (سرمربی پورتو) و بازیکنان است. شعار من «اعتماد و باور» است.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا