آموزش و سرگرمیسرخط

عجیب ولی واقعی؛ پویان مختاری و صدف طاهریان در شرف ازدواج!

پویان مختاری چهره اینستاگرامی جنجالی و صدف طاهریان، بازیگر و اینفلوئنسر عکسی مشترک باهم منتشر کردند!

وقت صبح– زمان زیادی از جدایی پویان مختاری و نیلی افشار، همسر سابقش نمی گذرد. در این بین شایعات زیادی در مورد ازدواج مجدد مختاری منتشر شد و حالا او با صدف طاهریان عکسی دو نفره منتشر کردند.

به گزارش سرویس فضای مجازی وقت صبح، پیشتر هم شایعاتی در مورد ازدواج پویان مختاری با چهره های سرشناس ایرانی منتشر شده بود که به دلیل موثق نبودن و حفظ حریم افراد نام آن ها را نمی بریم.

اما با گذشت مدتی از طلاق جنجالی پویان مختاری و نیلی افشار که با اعتراض تتلو هم مواجه شد حالا رسما مختاری و طاهریان با یکدیگر عکس دو نفره منتشر کردند و احتمال ازدواج آنها وجود دارد.

به علت عدم روایت موازین توسط این دو نفر در عکس وقت صبح آن را منتشر نمی کند.

امیر تتلو می گفت وقتی پویان مختاری فقیر بوده و چیزی نداشته همسر سابقش از او حمایت کرده و حالا درست نیست او را طلاق دهد.

اخیرا بحث هایی راجع به استرداد پویان مختاری به ایران به دلیل انجام فعالیت های غیرقانونی در حوزه شرطبندی مطرح شده بود.

صدف طاهریان  بازیگر سینما و تلویزیون است و در فیلم های سینمایی سلام بر عشق (1388)، هیچ کجا هیچ کس (1390) و پس کوچه های شمرون (1391) بازی کرده است.

کشف حجاب صدف طاهریان

صدف طاهریان در یک شب به ناگاه و در فواصل زمانی کوتاه، چندین عکس متفاوت با عکس های قبلی اش و بدون حجاب در اینستاگرام منتشر کرد.

انتشار به ناگهان و یک جای این تصاویر متفاوت، به نحوی کاربران را متعجب کرد و این موضوع باعث شد تا اکانت اینستاگرام این بازیگر با هجمه کاربران اینستاگرامی روبرو شود، دقایقی پس ازآن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اش هک نشده است.

این بازیگر با انتشار این ویدیو اعلام کرد که صفحهٔ اینستاگرامی اش هک نشده است و از کامنتها و توجه کاربران تشکر کرد.او در اینستاگرامش، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نموده است.

همچنین یکی از دوستان وی تصویری از مکالمهٔ خود با وی بصورت پیامکی منشتر نمود که در ان طاهریان ادعا می کند بزودی قصد افشاگری هایی را علیه فساد در سینمای ایران دارد.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا