آموزش و سرگرمیاجتماعی

پلیس نسبت به سرقت از منزل خانم بازیگر چه واکنشی نشان داد؟

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت که برای پلیس فرقی ندارد که مال باخته چه کسی بوده و دارای چه موقعیت اجتماعی است.

به گزارش وقت صبح به نقل از فارس، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت درباره فیلم منتشر شده از سرقت از منزل آزیتا ترکاشوند، گفت: خانه خانم بازیگر فاقد کمترین تجهیزات و امکانات امنیتی بود.

انتشار فیلم سرقت

فیلم سرقت از منزل آزیتا ترکاشوند، خانم بازیگر چند روزی است که در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در واکنش به این موضوع اظهار کرد: گاهی در برخی پرونده‌ها که متعلق به افراد شناخته شده یا به اصطلاح سلبریتی است شاهد این موضوع هستیم که جزئیات حادثه از سوی خود این افراد اطلاع‌رسانی می‌شود و همین موضوع نیز به سبب شهرت فرد مورد توجه قرارمی‌گیرد.

به عنوان مثال در ماجرای سرقت اخیر از خانه یک بازیگر در محله نیاوران رسیدگی به پرونده این سرقت نیز همچون دیگر سرقت‌ها در دستورکار قرار گرفت و از سوی همکاران من در مجموعه پلیس در دستور کار هم قرار دارد.

خانه با امکانات تامین امنیت

سرهنگ موقوفه‌ای گفت: متاسفانه خانه این خانم بازیگر، فاقد کمترین تجهیزات و امکانات تامین امنیت بود، پنجره‌ها در طبقه اول بدون حفاظ بوده و ساختار ومعماری بالکن نیز به گونه‌ای بود که عملا تبدیل به یک پلکان برای سارقان شده بود.

یک سری موارد ممکن است مربوط به معماری باشد، اما به موارد بسیاری از جمله ارتقای امنیت خانه باید از سوی خود صاحبخانه توجه شود که این گونه نبود.

وی ادامه داد: به این بازیگر کشورمان پیشنهاد می‌دهم حالا که مردم را در جریان سرقت از خانه‌شان قرار داده، موارد ایمنی و ضعف‌های ایمنی خانه را نیز بیان کند تا شاید مردم با کمک از این موارد توجه بیشتری به ایمنی منازلشان داشته باشند.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا