آموزش و سرگرمی

پشت پرده ماجرای ارسال قرص ضد بارداری برای “کیم کارداشیان”

کیم کارداشیان با شکایت از مردی که ظاهراً چند بار به در خانه‌اش رفته و برایش بسته‌هایی حاوی قرص ضدبارداری اضطراری فرستاده است، قرار تعقیب پنج‌ساله علیه او درخواست کرده است.

به گزارش وقت صبح به نقل از برترین ها، این غول صنعت زیبایی و مالک شرکت کی‌کی دبلیو پرونده‌ای قضایی تشکیل داده است که بر اساس آن، نیکلاس کوستانزا چندین بار، از جمله در ماه‌های فوریه و مه سال جاری میلادی (بهمن-اسفند و اردیبهشت-خرداد)، به در منزل او رفته است.

در یک مورد او به در خانه کارداشیان رفته است و به مأموران امنیتی گفته است که می‌خواهد او را برای شام به رستوران ببرد.

طبق گزارش‌ها کوستانزا همچنین سندی تقلبی از «ازدواج» خودش با کارداشیان را به همراه پیام‌هایی در فضای مجازی منتشر کرده است که نشان می‌دهد بنیان‌گذار شرکت اسمیکز، منتظر «شاهزاده‌ای سوار بر اسب سفید» است.

او سپس ادعا کرده است که مراد کارداشیان از این «شاهزاده» رویایی، خود اوست.

به گزارش تی‌ام‌زی، این حکم موقت را قاضی‌ای صادر کرده است که حالا به دستور وی کوستانزا حق ندارد با کارداشیان تماس بگیرد یا به فاصله کمتر از ۱۰۰ متری او برود.

این خبر چند روز پس از آن منتشر شد که دادگاه حکم دیگری برای حفاظت از این زن ۴۰ ساله در برابر مرد دیگری صادر کرد که به گفته کارداشیان، ماه‌ها است مزاحمش می‌شود و حتی اقدام به ورود به منزلش کرده است.

بنا به اظهارات تیم حقوقی این ستاره نمایش واقع‌نمای تلویزیونی، چارلز زلنوف که مدعی شده عاشق کارداشیان است، ویدیوهایی از جلو در منزل او گرفته است و از آن که نتوانسته است وارد خانه شود، «سرخورده» شده است.

قاضی با صدور حکمی موقتی به او دستور داده است که باید همواره فاصله‌ای ۱۰۰ متری با کارداشیان حفظ کند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا