آموزش و سرگرمیاجتماعی

“پسر دخترنمای اینستاگرام” همه را عاشق چهره اش کرد/ عکس

یک پسر ژاپنی در اینستاگرام توانست به وسیله آرایش ماهرانه خودش را در قالب یک دختر معرفی کند.

به گزارش وقت صبح، ظاهرا مردان ژاپنی برای دخترانه به نظر رسیدن، مهارت فوق العاده ای در میکاپ و ویراش عکس به دست آورده اند و با توجه به اخبار مشابهی که به خصوص اخیرا شاهد آن هستیم، به نظر می رسد این روزها این کار در بین آنها تبدیل به ترند شده است!

"پسر دخترنمای اینستاگرام" همه را عاشق چهره اش کرد/ عکس

پوتان نام یک چهره دخترانه زیبا و معصوم در شبکه اجتماعی است که طرفداران زیادی دارد ولی جالب است بدانید وی بر طبق برخی گزارش های جدید، او پسر ۱۸ ساله ای به نام “تاتسویا” است که در قالب یک چهره دخترمدرسه ای با ذهن مردم بازی می کند!

با تماشای عکس های پوتان در اینستاگرام خواهید دید که به معنای واقعی کلمه غیرممکن است متوجه شوید جنسیت او مرد است.

او کاملا شبیه یک دختر نوجوان آسیایی به نظر می رسد و مهم نیست چقدر سعی کنید با تنگ تر کردن چشمانتان و دقیق تر نگاه کردن به عکس ها بتوانید از جنسیت اصلی او سردرآورید، چرا که او هیچ سرنخی به جا نگذاشته است.

پوتان درست همانند تعداد اندک دیگری از کاسپلی های همانند خودش که در قالب چهره زنانه در اینترنت محبوب شده اند، توجه های زیادی را از سوی مخاطبان اینترنتی برای گریم های دخترانه بسیار قابل باورش کسب کرده است.

وی در حالی حاضر بیش از ۲۷ هزار دنبال کننده در یوتوب و ۲۴ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد و این درحالی است که مدت زیادی از حضور او در شبکه اجتماعی نمی گذرد (کمی بیش از یک ماه)… بنابراین پیش بینی می شود وی تنها در عرض چند ماه دیگر در هر دو این شبکه ها فالوورهای او به عدد ۱۰۰ هزار نفر برسد.

نوشته های مشابه

guest
13 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا