اجتماعیویدئو

پدر و مادر آزاده نامداری چه کسانی هستند؟

افراد مختلفی در پرونده نامداری نامشان ذکر شده و یکی از سوالات رایج این است که پدر و مادر آزاده نامداری کیست؟

با پیچیده تر شدن پرونده مرگ آزاده نامداری اسامی متعددی به گوش می رسد که هرکدام پرونده متفاوتی دارند. فرزاد حسنی، سجاد عبادی، رحیم عبادی و.. اما پدر و مادر آزاده نامداری چه کسانی هستند؟

پدر آزاده نامداری چه کاره است؟

آنطور که به نظر می رسد پدر آزاده به گفته خودش از اهالی مطبوعات بوده و ظاهرا فرهنگی و دبیر و معلم آموزش و پرورش بوده  است.

پدر آزادی نامداری کیست؟

او که چندی است بازنشسته شده در روز خاکسپاری آزاده نامداری سخنان زیادی گفت. «آزاده من خیلی مهربان بود. من خودم دبیر ادبیات و اهل مطبوعات بودم، مطمئن باشید زندگی او را می‌نویسم و نمی‌گذارم حقش ضایع شود.»

آزاده نامداری و آذین نامداری دو دختر پدر آزاده هستند.

حواشی ادعای فرزاد حسنی مبنی بر روابط پدر مادر آزاده نامداری و مجاهدین خلق(منافقین)

این حواشی از نامه عجیب فرزاد حسنی به وجود آمده بود که پرسیده بود رابطه ازاده نامداری با منافقین چیست.

پدر مادر آزاده نامداری کیست

معلوم نیست این ادعا چقدر درست باشد اما اگر چیزی هم بوده خود آزاده نامداری ظاهرا در مسائل اینگونه از آنها فاصله می گرفته. چرا که در پست اینستاگرامی خطاب به مادر پدرش اشاره کرده:  اینکه آنها چجور تفکر و زندگی را انتخاب کردند حق مسلم آنهاست، زندگی عاشقانه همینقدر چسبیده بهم همیشه، تا امروز ۴۰سال، و حالا من میخواهم زندگی خودم را انتخاب کنم با عزیزانم با گندمم با عشق میدانم زندگی سخت تر شده این روزها اما آنچه من سرمشق زندگیم کردم عشق بود.»

تاکنون عکس جدیدی و اسمی از مادر آزاده نامداری در جایی برده نشده و برای اولین بار اورژانس از مادرش برد. خالدی در ادامه شرح داد که مادر خانم نامداری پس از باز کردن درب خانه با جسد دخترش مواجه شده است.

بی تابی خانواده آزاده نامداری در مراسم تشییع

 

لینک کوتاه

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا