ویدیو/ پرتاب سه امتیازی سردار آزمون در بسکتبال سوژه کاربران شد!

سردار آزمون بازیکن تیم ملی و باشگاه لورکوزن ویدیویی از پرتاب جالب و موفق اش در زمین بسکتبال منتشر کرده که حالا مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

وقت صبح- سردار آزمون در این ویدیو نشان می دهد که پشت خط ایستاده است و پرتاب سه امتیازی اش با دقت و زیبا وارد سبد می شود.

پس از آن ویدیو میان کاربران دست به دست و برخی کاربران نوشتند که مگر یک فرد چقدر می تواند با استعداد باشد.

او نیز به تحسین و تمجیدها پاسخ داد و نوشت:

اصلا استعداد تو ورزش از من می باره عزیزم. امیدوارم دست نوشته باشم.

بخوانید: ویدیو/ سردار آزمون از تفریح لاکچری اش در آلمان رونمایی کرد

بهترین فرصت سردار آزمون با شوک به لورکوزن

سردار آزمون به همراه تیم فوتبال بایرلورکوزن بامداد امروز(دوشنبه) درحالی برای یک بازی دوستانه با تیم تولوکا وارد مکزیک شد که غیبت ستاره خط حمله لورکوزن دراین سفر فرصت ویژه‌ای در اختیار مهاجم ایرانی گذاشته است.

سیوان سرمربی بایرلورکوزن در هنگام ورود به مکزیک درباره غایبان تیمش برای این بازی گفت: ما با ۲۵ بازیکن به مکزیک سفر کردیم و تنها غایب و مصدوم ما فلوریان ویرتس است که ما را همراهی نکرد.

سرمربی لورکوزن درباره زمان بازگشت ستاره آلمانی به ترکیب تیم، افزود: ویرتس به دلیل پارگی رباط صلیبی مدت زیادی از میادین دور خواهد بود. پزشکان اعلام کردند که او به نیم فصل دوم برای بازی‌ها می‌رسد. اما به نظرم مدت دوری‌اش طولانی‌تر خواهد شد.

ویرتس یکی از ستاره خط حمله لورکوزن به شمار می‌آید. این بازیکن بهترین گلساز فصل گذشته بوندس لیگا شد و نقش کلیدی در کسب سهمیه تیمش برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا داشت.

غیبت طولانی مدت ویرتس ضربه بزرگی به لورکوزن در فصل جدید بوندس‌لیگا می‌زند ولی کاملا به نفع سردار آزمون ستاره ملی‌پوش کشورمان است.

چون می‌تواند در ترکیب اصلی تیم آلمانی جای بگیرد و رقابت آسان‌تری برای حضور در ۱۱ بازیکن تیم داشته باشد.

خروج از نسخه موبایل