آموزش و سرگرمی

ویدیو/ ورژن جدید سلام فرمانده این بار با اجرای کنعانی زادگان و خلیل زاده

حسین کنعانی زادگان و شجاع خلیل زاده با انتشار فیلمی از هم خوانی خود با آهنگ سلام فرمانده، سوژه کاربران فضای مجازی شده اند.

وقت صبح– محمد حسین کنعانی زادگان بازیکن پرحاشیه تیم ملی تا مدت ها به واسطه انتشار فایل صوتی جنجالی اش زیر ذره بین رسانه های داخلی بود.

حساسیت های روی او به قدری زیاد بود که عده ای اصرار بر اخراج او از تیم ملی فوتبال داشتند، اما به هر طریقی بود با تکذیب و پادرمیانی بزرگان فوتبال او بخشیده شد.

اما اخیرا او باز هم با انتشار فیلمی از هم خوانی خودش و شجاع خلیل زاده با آهنگ سلام فرمانده و تگ کردن سید جلال حسینی سوژه داغ مخاطبینش شده است.

بخوانید: ویدئو/ فریادهای مجری قطری برای کنعانی زادگان سوژه شد!

انتقاد شدید شجاع خلیل‌زاده از وضعیت تیم ملی

مدافع مصدوم تیم ملی ایران نسبت به امکانات نامناسب و در نظر نگرفتن بازی‌های تدارکاتی ایده‌آل برای آنها انتقاد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، شجاع خلیل‌زاده در گفت‌وگوی زنده تصویری با برنامه فوتبال برتر در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت خود عنوان کرد: خدا را شکر خیلی بهتر شدم و تمریناتم را شروع کردم. ان‌شاالله از هفته آینده به تمرینات تیم برمی‌گردم.

خلیل‌زاده با اشاره به انتقاد بازیکنان از وضعیت اردوی تیم ملی گفت: شرایط را همه می‌دانند و مردم در جریان هستند. به نظرم لیاقت تیم ملی که می‌خواهد به جام جهانی برود، این نیست. امکانات، بازی دوستانه و … باید بهتر شود. البته در حال بهتر شدن است ولی امیدوارم مثل بقیه تیم‌های ملی باشد.

خلیل‌زاده با تاکید بر اینکه باید مسئولان و فدراسیون به تیم ملی کمک کنند، ابراز کرد: امکانات ما مثل جام جهانی نیست و در حد تیم‌های معمولی است.

وقتی بازیکنان تیم ملی ۱۵ روز در اردوی قطر باشند و هیچ مسابقه تدارکاتی برای آنها در نظر نگیریم، خسته می‌شوند. در این گرما و بدون بازی دوستانه، انگیزه‌ها کم می‌شود. بازیکنان چه چیزی از دست‌شان برمی‌آید؟ امیدوارم شرایط بهتر شود.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا