آموزش و سرگرمی

ویدیو/ واکنش مادر عمو پورنگ به فوت مهسا امینی

عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) ویدیویی از مادرش در اینستاگرام منتشر کرده که به شکل تلویحی به فوت مهسا امینی واکنش نشان داده است.

وقت صبح- مادر عمو پورنگ (داریوش فرضیایی) در این ویدیو پس از پایان نمازش دعا می کند و از خدا می خواهد که پشت و پناه تمامی جوانان باشد.

او سپس دعا می کند و از خدا می خواهد که هیچ مادری داغ عزیزش را نبیند.

بخوانید: عکس/ طعنه تند و تیز عمو پورنگ به باورهای مخاطبان خاص اش!

بیوگرافی داریوش فرضیایی

داریوش فرضیایی برنامه ساز بخش کودک و نوجوان تلویزیون متولد 1352 است. او که بیشتر به خاطر برنامه عموپورنگ شناخته می شود. به دلیل ایفای نقش اصلی در همین برنامه، گاه در رسانه ها با نام عمو پورنگ نیز شناخته می شود.

او تحصیلات خود را در رشته گرافیک ادامه داد و با مدرک کارشناسی از دانشگاه فارغ التحصیل شد. از سال ۱۳۷۳ و در ۲۱ سالگی وارد صدا و سیما شد و فعالیت خود را با گزارشگری رادیو آغاز کرد.

پس از آن در برنامه عصر جمعه با رادیو در تیپ های مختلفی ظاهر شد که شاخص ترین آنها «گل پسر» و «ننه بلقیس» بود. با برنامه او «ما و شما» که به کارتون های درخواستی بچه ها اختصاص داشت وارد دنیای تصویر و تلویزیون شد.

سال ۷۸ با مجموعه «تورنگ و پورنگ» بین بچه ها چهره شد و پس از آن در ماه رمضان سال ۱۳۸۱ با اجرای برنامه کودک و نوجوان و اسم مستعار هنری «عمو پورنگ» بین مخاطبان کودک و بزرگسال محبوبیت یافت.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا