آموزش و سرگرمی

ویدیو/ واکنش جالب علی کریمی به حرکت تاریخی دختران والیبالیست

تاریخ سازی تیم ملی والیبال دختران ایران، باعث شد که علی کریمی هم با انتشار فیلمی به این رویداد مهم واکنش نشان دهد.

وقت صبح– ساعاتی پیش تیم ملی والیبال زنان ایران موفق شد با شکست دادن آذربایجان راهی فینال یک تورنمنت بین المللی شود.

اما نکته قابل توجه این است که دختران والیبالیست ایران طلسم 56 ساله را شکستند. چرا که آخرین بار زنان والیبالیست ایران مدال برنز بازی های آسیایی سال 1966 را کسب کرده بودند.

در همین راستا علی کریمی ستاره سابق تیم ملی، جز اولین کسانی بود که با انتشار فیلمی از شادی دختران والیبالیست این صعود تاریخی را به آنها تبریک گفته است.

بخوانید: ویدیو/ علی کریمی آمادگی جسمانی اش را به رخ کشید

تبریک کنایه‌آمیز علی کریمی به مناسبت روز خبرنگار

اسطوره فوتبال ایران که پیش از این در مسائل اجتماعی کنایه‌های تندوتیزی را متوجه مسئولین کرده بود، به تازگی به بهانه تبریک روز خبرنگار، تعدادی از این قشر را هم بی‌نصیب نگذاشته است.

به گزارش فرارو، علی کریمی به مناسبت روز خبرنگار نوشته است: روز خبرنگار، مبارک خبرنگارانی که خودشان را به کارت هدیه و سفر مجانی نمی‌فروشند. مبارک مجریان و گزارشگرانی که در هیچ باند مافیایی نیستند. مبارک آن‌ هایی که کلی فشار و سختی را تحمل می‌کنند، ولی سر خم نمی‌کنند.

این اولین بار نیست که علی کریمی به ماجرای سفر مجانی یا کارت هدیه عده‌ای از خبرنگاران کنایه می‌زند. پیش‌تر و زمانی که او در داستان مهدی تاج تبدیل به منتقد فدراسیون فوتبال شده بود به تعدادی از هواداران وقت فدراسیون فوتبال تاخت و آن‌ها را متهم به این کرد که به دلیل سفر به جام جهانی چشمشان را روی بخشی از واقعیت می‌بندند.

نوشته های مشابه

guest
13 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا