آموزش و سرگرمی

ویدیو/ واکنش تند شهربانو منصوریان به منتقدان حضورش در متروپل

شهربانو منصوریان قهرمان ووشو ایران با انتشار ویدیوهایی عجیب در اینستاگرام اش منتقدانش را به باد انتقاد گرفت.

وقت صبح- شهربانو منصوریان که این روزها در آبادان همراه همکاران آتش نشانش مشغول آوار برداری از ساختمان مترو پل است، با انتشار فیلم هایی در صفحه شخصی اش از افرادی که از او و حضورش در آبادان انتقاد کرده اند، ابراز گله کرد.

او با نشان محل خوابش در مسجد شهر با لحنی ناراحت و تند می گوید حضورش در آبادان نمایش و شواف نبوده، چرا که کار اصلی او آتش نشانی است.

منصوریان سپس می‌گوید سنگ پرس او ابزاری تخصصی است و قیمتش ۸۰_۹۰ میلیون است، پس ترجیح می دهد که فردی کار کند.

او در ادامه می گوید شمایی که زیر کولر نشسته اید و انتقاد می کنید، اگر مرد هستین خودتان یک ساعت به اینجا بیایید، نه برای کار، اصلا برای شواف….!

بخوانید: ویدیو/ تلاش عجیب شهربانو منصوریان در آبادان با ابزارهای سنگین

روایت روزی که شهربانو شهردار را کتک زد

به گزارش ورزش سه، شهربانو، الهه و سهیلا منصوریان 3 خواهر ووشوکار ایران، حالا در ورزش کشور به برندی قابل اطمینان تبدیل شده اند.

مساله ای که علاوه بر مدال آوری و قهرمانی در رقابت های ووشو خواهران منصوریان بیشتر به چشم آورده، پیگیری امور اجتماعی توسط آنها به خصوص در شهرستان سمیرم بوده است. و به همین خاطر برند سیب سمیرم را به نام خود ثبت کرده اند.

شهربانو منصوریان از درگیری فیزیکی‌اش با شهرداری سابق سمیرم  می گوید: من مسئول تربیت بدنی شهرداری سمیرم بودم اما وقتی آن آقا شهردار شد، بخش تربیت بدنی را تعطیل کرد.

وقتی این اتفاقات افتاد من کارهایی که شهردار انجام داده بود را پیگیری کردم و فهمیدم تخلف کرده است. من با پیگیری این موضوع به استاندار نامه زدم و آنها فهمیدند تخلف شده است. وقتی فهمید که من پیگیر شده ام گفت اینجا یا جای من است یا جای تو. همان موقع با هم درگیر شدیم و من او را کتک زدم!

نوشته های مشابه

guest
4 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا