آموزش و سرگرمی

ویدیو/ مجری اخراجی تلویزیون برای علیرضا دبیر به سیم آخر زد

مجتبی پوربخش مجری ممنوع الکار تلویزیون با انتشار یادداشت جنجال برانگیزی در صفحه شخصی اش درباره اخراج یک خبرنگار توسط رئیس فدراسیون کشتی، بار دیگر به علیرضا دبیر حمله کرده است.

وقت صبح- به نظر می رسد حاشیه های علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی کشور در هفته های اخیر و اکنون همچنان ادامه دارد.

چرا که به تازگی انتشار فیلمی از اخراج یک خبرنگار مازندرانی توسط دبیر در انتخابات کشتی مازندران بازتاب گسترده ای در فضای مجازی داشته است.

هرچند پس از منتشر شدن این فیلم و درگیری لفظی شدید علیرضا دبیر با این خبرنگار واکنش های منفی زیادی علیه این قهرمان سابق کشتی جهان در شبکه های اجتماعی ایجاد شده است.

 

در همین‌ راستا حالا مجتبی پوربخش که در روزهای گذشته هم با انتشار مطالبی از دبیر انتقاد کرده بود، استوری کنایه آمیزی را علیه او در اینستاگرام اش منتشر کرده است.

او در این یادداشت جنجالی با زبانی طعنه آمیز از اقدام تازه رئیس فدراسیون کشتی گلایه کرده و عمدا از هشتگ اخلاق پهلوانی در نقد رفتار او استفاده کرده است.

بخوانید: عکس/ حلقه مرموز رونالدو به شایعات جدایی اش پایان داد

استوری جالب مجری اخراجی تلویزیون برای جواد کاظمیان

به گزارش وقت صبح، فعالیت های مجازی مجتبی پوربخش مجری ممنوع التصویر تلویزیون در صفحه شخصی اش نشان داده که او روابط دوستانه و نزدیکی با ستاره سابق پرسپولیس جواد کاظمیان دارد.

البته پیشکسوت پرسپولیس هم در ماه های گذشته با انتشار مطالبی پر سر و صدا در صفحه شخصی اش از این گزارشگر و مجری سابق صدا و سیما حمایت کرده بود.

در همین راستا اکنون این مجری اخراجی با انتشار تصویری مشترک در اینستاگرام اش زاد روز جواد کاظمیان را با متنی خاص تبریک گفته است.

نکته جالب توجه این استوری تولد لحن صمیمانه و خودمانی پوربخش نسبت به بازیکن اسبق تیم ملی است که او را جواتی خطاب کرده است.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا