ویدیو/ مازیار لرستانی برای آزار دهندگان اش به سیم آخر زد!

مازیار لرستانی با انتشار یک یادداشت و یک ویدیو به افرادی که با اخبار جعلی او را آزار داده اند، به تندی حمله کرده و آن ها را مورد انتقاد قرار داده است.

وقت صبح- مازیار لرستانی در این یادداشت اشاره کرده که خبر ازدواج، فرزند داشتن و هر گونه رابطه ای با فعالان حوزه سینما را رد کرده است.

این بازیگر سینما و تلویزوین گفته که این ها همه شایعاتی است که برخی به راه انداخته اند تا او را اذیت کنند.

مازیار لرستانی سپس به دنبال کنندگان اش تاخته و گفته که نباید تا این اندازه زودباور باشند و براساس اخبار دروغ او را مورد قضاوت قرار دهند.

البته یک ساعت بعد هم مازیار لرستانی از انتشار این یادداشت انتقادی پشیمان شد و پست اینستاگرامی اش را حذف کرد.

بخوانید: موتورسواری “مازیار لرستانی” بعد تغییر جنسیت/ عکس

زندگی و بیوگرافی مازیار (شهره) لرستانی

مازیار (شهره) لرستانی متولد سال ۱۳۴۵ در تهران است. او که سابقه ایفای نقش، با منش مردانه را نیز در کارنامه خود داشته، ۲۳ تیر ماه ۱۴۰۱ در فضای مجازی‌اش از تطبیق جنسیت‌اش خبر داد.

لرستانی که فارغ التحصیل کارگردانی تئاتر است، علاوه بر سریال‌های چون «آپارتمان»، «آوای فاخته»، «باخانمان»، «حکایت‌های کمال»، «کلاه پهلوی»، «امام علی»، «مختارنامه»، «خوشنام»؛ در فیلم‌های سینمایی «نیاز»، «آذرخش»، «ماموریت آقای شادی»، «پناهنده»، «لیلی با من است»، «هزارپا»، «اخراجی‌ها»، «زیردرخت هلو» و. . ایفای نقش کرده است.

تئاتر تلویزیونی «در پوست شیر»، «عمه ماه منیر» از جمله کارهای تلویزیونی‌اش در مقام کارگردان است.

لرستانی، کارگردانی تئاترهای چون «خسیس دهکده روگافورد»، «گالری»، «پرده‌برداری»، «عقاب»، «داش آکل»، «آنتیگون»، «متوری»، «بنگاه تئاترال»، «تلخ بازی قمر در عقرب»، «زندگی دوگانه» و «پیک‌نیک در میدان جنگ» را بر عهده داشته‌است و نمایش «سلطان مار» نوشته‌ی بهرام بیضایی را نیز روی صحنه برده است.

مجموعه تلویزیونی «هتل» به کارگردانی مرضیه برومند و فیلم سینمایی «مأموریت آقای شادی» و چندین تله‌فیلم دیگر از جمله آثاری است که او به عنوان نویسنده در آنان حضور داشته‌است.

خروج از نسخه موبایل