آموزش و سرگرمی

ویدیو/ خودرو لاکچری جواد کاظمیان سوژه کاربران شد

جواد کاظمیان بازیکن سابق پرسپولیس با منتشر کردن ویدیویی جالب در صفحه شخصی اش از خودروی لاکچری اش رونمایی کرده است.

وقت صبح- البته که کاربران و طرفداران کاظمیان این روزها به انتشار مطالب عجیب از سمت او عادت کرده اند. او مدتی است با انتشار تصاویری از چهره آشفته و ژولیده اش از زمین و‌ زمان شکایت می کند.

حتی ‏همین امر باعث شده که اغلب مخاطبین صفحه اش نگران این وضعیت او شوند و او را نصیحت کنند.

ظاهرا نصایح هواداران تاثیر گذار بوده، چرا که کاظمیان اخیرا ویدیویی از خودش به نمایش گذاشته که باعث شده سوژه داغ کاربران شود.

او در این ویدیو نشان می دهد که ماشینش را برای سرویس و ریکاوری به یک تعمیرگاه خودروی لوکس برده است.

نکته ای که باعث جلب توجه کاربران شده نوع ماشین جواد کاظمیان است. گویا خودرو او یک لکسوس سری NX 200 است، که در بازار بین 5 تا 5 میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت دارد.

بخوانید: عکس/ شوک ناراحت کننده جواد کاظمیان با نشان دادن چهره واقعی و پیرش

داستان جواد کاظمیان و مونیکا بلوچی

جواد کاظمیان فوتبالیست سابق کشورمان همچنان مجرد است، و وقتی پیش از این در برنامه اینترنتی که با میزبانی مرحوم مهرداد میناوند برگزار شده بود، از وی درباره عاشق شدن سؤال پرسیده شد، پاسخ داد: فقط یک بار، من عاشق مونیکا بلوچی هستم. از شانزده، هفده سالگی او را دوست دارم و در این بیست سالی که عاشق او هستم و مونیکا را شناخته‌ام به نظرم او زیباترین و جذاب‌ترین زن دنیاست.

به گزارش روزیاتو، این مصاحبه  و اعتراف به عشق مدل و بازیگر ۵۶ ساله ایتالیایی جنجال زیادی در فضای مجازی به پا کرد، اما این تازه آغاز ماجرا بود و وقتی به اوج خود رسید که جواب کاظمیان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود تولد مونیکا بلوچی را تبریک گفت.

اما نکته جالب توجه واکنش این بازیگر پرآوازه ایتالیایی به پست جواد کاظمیان و تشکر از وی بود که حیرت بسیاری از افراد را برانگیخت و واکنش‌های زیادی را در پی داشت.

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا