آموزش و سرگرمی

ویدیو/ خاطره عجیب و تحسین برانگیز مجری تلویزیون از علی کریمی

مجتبی پوربخش مجری شبکه ورزش، با منتشر کردن فیلمی عجیب و تحسین برانگیز از علی کریمی کاربران را منقلب کرده است.

وقت صبح– مجتبی پوربخش فیلمی در صفحه اش منتشر کرده که در آن از اقدام خیر علی کریمی در بحران کرونا پرده برداشته است.

او تاکید کرده که این خاطره را تا دم مرگش برای همه تعریف خواهد کرد. گویا علی کریمی در روزهای اولیه کرونا و قحطی ماسک و لوازم پزشکی در زادگاهش گیلان برای حل این مشکل با پوربخش تماس می گیرد.

بعد هم علی کریمی اقدام به خرید حجم زیادی ماسک و لباس پزشکی از دلالان می کند. در نهایت هم این اقلام به دانشکده علوم پزشکی گیلان تحویل داده می شود.

انتشار این فیلم حالا از سوی پوربخش بازخوردهای مثبتی را برای علی کریمی در پی داشته است.

اغلب کاربران فضای مجازی تاکید کرذه اند که این اقدام علی کریمی یکی از هزاران کار خیریست که او در طول زندگی اش انجام داده است.

بخوانید: عکس/ هدف کنایه تند و تیز علی کریمی کیست؟

علی کریمی: به هیچ وجه مجسمه مرا نسازید

علی کریمی پیش تر در پاسخ به پیشنهادی برای ساخت مجسمه اش در وردآورد کرج گفت: من به شدت مخالف این مسئله هستم و اصلاً دوست ندارم مجسمه ام را بسازید به جای من بهتر است مجسمه شهدا و جانبازان را بسازید که از جانشان گذشتند تا ما در آسایش زندگی کنیم.

جادوگر فوتبال ایران که یک بار با جمله معروف خدا علی دایی را بغل کرده و ماچ هم کرده به شدت بر سر زبانها افتاده بود، چندی قبل در پاسخ به پیشنهاد مجدد برای شرکت در انتخابات گفت: این بار اگر با لیموزین هم دنبال من بیایند، وارد عرصه انتخابات نمی‌شوم چرا که نتایج از قبل معلوم است و هر کس بهتر لابی کند رئیس فدراسیون فوتبال می‌شود.

نوشته های مشابه

guest
10 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا