آموزش و سرگرمیویدئو

ویدیو/ تلاش عجیب و نامتعارف مهدی قائدی برای جلب توجه تیم استقلال

مهدی قائدی بازیکن شباب الاهلی که حالا یه نظر می رسد بدون تیم مانده است، ویدیویی عجیب برای جلب توجه تیم استقلال منتشر کرده است.

وقت صبح- پیش از این رسانه ها ادعاهایی در مورد پیوستن مهدی قائدی بازیکن شباب الاهلی به باشگاه اتحاد کلباء به سرمربی گری فرهاد مجیدی مطرح کرده بودند.

اما مدیر این باشگاه اعلام کرد که نه، ما دیگر بازیکنی از الاهلی جذب نمی کنیم و این دو بازیکن [احمد جشک و لیوناردو برزیلی] آخرین بازیکنانی بودند که جذب کردیم.

از طرفی شباب الاهلی نیز در فصل قبلی نشان داد که علاقه چندانی به استفاده از مهدی قائدی ندارد.

اکنون هم انتشار ویدیوی از تلاش مهدی قائدی برای نشان دادن آمادگی اش ادعاهای دیگری را مطرح کرده است.

برخی فعالان رسانه ای معتقدند که انتشار این ویدیوها از سوی مهدی قائدی بیشتر برای جلب توجه سرمربی و مدیران باشگاه استقلال است.

بخوانید: عکس/ خودنمایی جنجالی مهدی قائدی و همسرش در خیابان های دبی

پایان دراماتیک ماجرای فرهاد مجیدی و قایدی

مدیر باشگاه اتحاد کلباء اعلام کرد جذب مهاجم ایرانی شباب الاهلی منتفی است.

به گزارش خبرآنلاین، فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال در این فصل هدایت تیم اتحاد کلباء را برعهده دارد و در یک ماه گذشته تلاش زیادی کرد تا مهدی قائدی مهاجم ایرانی شباب الاهلی را به خدمت بگیرد.

شباب الاهلی از انتقال قرضی دو بازیکنش یعنی احمد جشک و لیوناردو برزیلی به اتحاد کلباء به صورت قرضی خبر داد.

در همین باره شبکه «شارجه» در ارتباط تلفنی با عیسی بن هویدن عضو هیئت مدیره باشگاه اتحاد کلباء در زمینه شایعات احتمال انتقال مهدی قائدی دیگر بازیکن شباب الاهلی به اتحاد کلباء با درخواست مجیدی سوال کرد که این مسئول اتحاد کلباء در واکنش به این سوال، گفت: نه، ما دیگر بازیکنی از الاهلی جذب نمی کنیم و این دو بازیکن آخرین بازیکنانی بودند که جذب کردیم.

بدین ترتیب پرونده انتقال مهدی قائدی از شباب الاهلی به اتحاد کلباء بسته شد. ستاره ایرانی به غیر از شباب الاهلی از سوی باشگاه استقلال و الوصل هم پیشنهاد دارد.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا