آموزش و سرگرمیویدئو

ویدیو/ تغییر چهره عجیب و جالب بهروز فریبا در سریال پایتخت

ابوالفضل رجبی، بازیگر 15 ساله سریال پایتخت که نقش بهروز فریبا را بازی می کرد، ویدیویی از تغییر چهره اش در فضای مجازی منتشر کرده است.

وقت صبح- ابوالفضل رجبی زمانی که نقش بهروز فریبا را ایفا کرد، سال 98 بود و تقریبا 12 سال داشت و پس از گذشت 3 سال تغییرات چهره او کاملا طبیعی است.

اما چون کاربران چهره پیشین او را در ذهن دارد، تغییرات این چنینی در صورت ابوالفضل رجبی را عجیب تلقی کرده اند.

البته بخشی از کاربران هم گفته اند که بازیگر نقش بهروز فریبا فقط قدری چاق تر شده است و شکل ظاهری او تغییر چندانی نداشته است.

بخوانید: “فهیمه” سریال پایتخت چهره زیبای واقعی اش را نشان داد/ عکس

بیوگرافی ابوالفضل رجبی بازیگر نقش بهروز فریبا در سریال پایتخت

ابوالفضل رجبی متولد ۲۷ تیر ۱۳۸۶ در ساری، دانش آموز کلاس هفتم در مقطع متوسطه اول می‌باشد که با اولین تجربه هنری در سریال پرطرفدار پایتخت با نقش بهروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

او در ساری به دنیا آمده، اما اصالتا از سمت پدر و مادر اهل جویبار و سواد کوه است، پدرش کارمند فرودگاه و رستوران دار و مادرش خانه دار است.
اولین بار در سال ۱۳۹۷ وقتی ۱۱ ساله بود در قائم شهر به کلاس‌های بازیگری رفت و نوروز ۹۹ در ۱۳ سالگی با سریال پایتخت در فصل ششم با نقش بهروز فریبا، پسر فهمیه و بهبود اولین تجربه بازیگری حرفه‌ای خود را در جلوی دوربین بدست آورد.

تصاویری از او در فضای مجازی منتشر شد که تغییر چهره او پس از بازی در سریال پایتخت را نشان می دهد و اکنون مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

نوشته های مشابه

guest
3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا