آموزش و سرگرمیفرهنگ و هنر

ویدیو/ بازیگران یاغی؛ چرا سریال یاغی را دوست داریم؟

اولین قسمت از سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت هفته گذشته منتشر شد و با واکنش مثبت منتقدین و تماشگران مواجه شد. اما علت این همراهی چیست؟

وقت صبح- بیایید از قصه سریال یاغی شروع کنیم. داستان در مورد یک جوان به نام جاوید است. او از هر راهی تلاش اش می کند که به پول برسد تا از طریق آن بتواند پول وکیل اش  بدهد و شناسنامه اش را به دست آورد.

اما هدف او از گرفتن شناسنامه پیدا کردن هویت و ازدواج با ابرا است، اما در این مسیر با چالش های زیادی روبرو می شود.

دیدن قسمت اول یک ساعت و نیم زمان نیاز داشت، اما کشش داستان باعث شد که مخاطب خسته نشود.

بخوانید: سریال جدید مهران مدیری کی پخش خواهد شد؟

نقاط قوت سریال یاغی کجا بود؟

به گزارش وقت صبح؛ از بازی ها شروع کنیم. علی شادمان در نقش جاوید یا همان یاغی در سکانس های مختلف یک بازی درخشان دارد. لهجه جنوب شهری اش مصنوعی نیست و درست روی آن کار شده است.

البته علاوه بر او، محمد کارت ظرافت های جنوبی شهری بودن را می داند و مشخص است که ترکیب کارگردانی و بازی نقش اول درست هماهنگ شده است.

بازی امیر جعفری نیز کاملا به چشم می آید و انگار تجربه تمام این سال های بازیگر را برای یاغی به کار گرفته است.

مهم تر از همه فیلمنامه بی نقص است و هیچ شکافی در داستان دیده نمی شود. البته می توان ایرادهای شخصی گرفت، اما در دید کلی این ایرادهای شخصی اصلا دیده نمی شود.

چه کسانی در سریال باغی بازی می کنند؟

علی شادمان، پارسا پیروزفر، امیر جعفری، مه لقا باقری، آبان عسکری، الکیا ناصری، عباس جمشیدی فر طناز طباطبایی، فرهاد اصلانی، نیکی کریمی، امیر رضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، سیدمحمد هادی دیباجی، محمد صابری، توفیق حیدری، حسن همتی، شهاب کرلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، علی محمد حسام فر، پگاه سعیدی، لادن ژاوه وند، هوشنگ قوانلو، صفر محمدی، امیر مقیمی، مائده تقوایی، مهرداد خانی و نیلوفر شهفری بازیگران این سریال هستند.

نوشته های مشابه

guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا