آموزش و سرگرمی

ویدیو/ اجرای جدید عادل فردوسی پور از کجا پخش می شود؟

عادل فردوسی پور گزارشگر فوتبال بعد از سالها محرومیت با برنامه “فوتبال 360” به قاب نمایش بازگشت.

وقت صبح– عادل فردوسی پور که ماه گذشته با یک تیزر از برنامه جدیدش به نام 360 خبر داده بود، مشخص شد که حتی قسمت اول برنامه‌اش را نیز تولید کرده است و بزودی در فضای مجازی پخش این برنامه آغاز خواهد شد.

فوتبال 360 یک اپلیکیشن جامع فوتبالی برای کاربران است و محتوای آن توسط تعدادی جوان نخبه از عوامل قدیم و جدید تیم برنامه 90 که با عادل فردوسی‌پور کار می‌کنند، تهیه می‌شود.

گویا مهمان قسمت اول برنامه عادل، علی دایی است و این برنامه در منزل و رستوران دایی ضبط شده است.

حال باید دید برنامه جدید عادل در پلتفرم های آنلاین همچون گذشته با استقبال مردم مواجه می شود یا خیر؟!
این اولین اجرای عادل فردوسی پور بعد از سال ها محرومیت است.

فردوسی‌پور: هیچ شرطی برای صداوسیما نگذاشته‌ام

مجری و تهیه‌کننده برنامه‌ نود نسبت به شایعات پیرامون بازگشت دوباره‌اش به قاب تلویزیون واکنش نشان داد.

به گزارش “ورزش سه” در مجموعه کشتیرانی تهران تورنمنتی خیرخواهانه و نمادین با حضور بچه‌های مبتلا به سندروم‌دان برگزار شد و تیم رسانه ورزش با کاپیتانی عادل فردوسی‌پور توانست عنوان قهرمانی را به دست آورد.

فردوسی‌پور بعد از این اتفاق در جمع خبرنگاران در واکنش به این‌که تیمش امشب نایب قهرمان شده گفت:

یک خاطره بگویم، یکبار یکی از خبرنگاران ما از یک مربی پرسید که چی شد که بازی را مساوی کردید، عرض شود که البته ما بازی را بردیم (باخنده)؛ ما اول شدیم و حالا می‌گویید که نایب قهرمان شدیم؟ با اختلاف 2 گل بردیم و بعد می‌گویید نایب قهرمانی؟ از تبریک‌تان بابت قهرمانی ممنونم.

عادل فردوسی‌پور در واکنش به سوالی پیرامون آماده‌سازی تیم ملی پاسخ داد: درباره‌ی بازی امشب صحبت کنید؛ آمدیم با بچه‌های سندروم‌دان بازی کردیم که خیلی اتفاق خوبی بود.

در مسابقات چند تا از بچه‌های دوست‌داشتنی سندروم‌دان کنار ما آمدند و واقعا عزیز و محترم هستند. خیلی خوشحال بودیم که در کنار این عزیزان بودیم و اگر اجازه بدهید ولی ما اول شدیم (باخنده)

نوشته های مشابه

guest
2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا