ویدئو/ کارگردان گشت ارشاد: مهران مدیری باید دورهمی را تعطیل کند!

سعید سهیلی کارگردان مطرح سینما از مهران مدیری بابت اجرای برنامه دورهمی انتقاد کرد.

به گزارش وقت صبح، سعید سهیلی از مهران مدیری بابت پخش نشدن برنامه ناصر ملک مطیعی انتقاد کرد و گفت اگر جای او بود، برنامه را تعطیل می‌کرد.

 

واکنش تهیه‌کننده برنامه دورهمی به پخش مصاحبه ناصر ملک مطیعی

تهیه‌کننده برنامه دورهمی شبکه نسیم به پخش مصاحبه مهران مدیری با ناصر ملک مطیعی از یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای واکنش نشان داد.

مصاحبه مهران مدیری با ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی با دستور مدیران صداوسیما پخش نشد اما شب گذشته (جمعه ۱۸ خرداد) با گذشت چند ماه از ضبط این مصاحبه، نسخه‌ای با کیفیت پایین از آن؛ از یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای خارج از کشور پخش شد.

در متنی که به دست ما رسیده، تهیه‌کننده شبکه نسیم با تایید این اتفاق گفت: این شبکه‌ها به چنان فلاکتی رسیده‌اند که می‌خواهند با دزدی از سرمایه‌های معنوی دسته چندم صداوسیمای جمهوری اسلامی مخاطبی برای خود دست و پا کنند.

سیدمصطفی احمدی با بیان اینکه تصاویر پخش شده از برنامه مرحوم ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی با دوربین تلفن همراه ضبط شده است، گفت: ما برای حفظ آرامش و نظم برنامه اجازه ورود تلفن همراه به برنامه را نمی‌دهیم و فقط برای احترام به همراهان مهمان برنامه بعضاً به آن‌ها اجازه می‌دهیم تلفن همراه خود را به داخل استودیو بیاورند.

تهیه‌کننده برنامه دورهمی محافظت از سرمایه‌های معنوی سازمان صداوسیما را از وظایف برنامه‌سازان رسانه ملی دانست و تصریح کرد: هر رسانه‌ای برای خود ضوابط مشخصی دارد اما همگی بر حفظ سرمایه‌های تولید شده خود تاکید و حساسیت ویژه دارند و برنامه‌سازان خود را امانتداران آن رسانه می‌دانند.

سیدمصطفی احمدی در پایان تاکید کرد: به‌رغم همه تلاش‌هایی که با همکارانم در این مدت داشته‌ایم اما از قصور به‌وجود آمده در حفظ امانت رسانه ملی بسیار ناراحتم و عذر خواهی می‌کنم.

خروج از نسخه موبایل