ویدئو/ چهره فوق برنزه فریبا نادری هنگام آواز خواندن!

فریبا نادری در ویدئویی که چند وقت پیش از خود منتشر کرده بود با چهره ای کاملا متفاوت ظاهر شده بود که با قبل بسیار فرق داشت.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو چهره فریبا نادری به شکل واضحی برنزه دیده می‌شود. این یکی از آخرین تصاویری است که او در فضای مجازی منتشر کرده است.

گفتنی است فریبا نادری در این ویدئو در حال همخوانی با یک ترانه است که برای پخش صدای این ویدئو قطع شده است.

 

فریبا نادری: همه‌چیز با پیگیری جواب می‌دهد

تسنیم نوشت: به سراغِ شخص دیگری رفتیم که امضا و حمایت او در پایینِ بیانیه اعتراضی زنانِ سینمای ایران نسبت به جریانِ خشونت جنسی دیده می‌شود، فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون است.

او را با بسیاری از فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی می‌شناسیم اما بیشتر در نقشِ منفی سریال «ستایش» دیده شد.

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون درباره امنیت بخشیدن به حضورِ بانوان در سینما و فضای نمایشی کشور و فعالیت شورای اخلاقی که در سازمان سینمایی به راه افتاده، به خبرنگار تسنیم گفت:

پیگیری جواب می‌دهد!

من به عنوان یک زن از این جریان حمایت کردم؛ کسانی که موردِ تعرض و خشونت قرار گرفتند. من فکر می‌کنم بیش از هر راهکاری، پیگیری جواب می‌دهد.

هم دولتی‌ها و سیاستگذارانِ این عرصه باید به این مسئله به عنوان یک معضلِ جدّی نگاه کنند و هم عزیزانی که در رأس نمایندگی بانوان انتخاب شده‌اند، دغدغه داشته باشند.

این‌طور نباشد که یک موجی راه افتاده و در آن قرار بگیرند. مثلِ برخی که در جایی به عنوان مسئول قرار گرفته‌اند اما این حسّ مسئولیت‌پذیری را ندارند.


خروج از نسخه موبایل