ویدئو/ چهره زشت دنیا جهانبخت سوژه شد!

دنیا جهانبخت که همیشه آراسته و زیبا ظاهر می شود با انتشار ویدئویی ثابت کرد زیبایی خود را مدیون فیلتر و افکت های اینستاگرام است.

به گزارش وقت صبح به نقل از برخط نیوز؛ دنیا جهانبخت این ماه های اخیر را صرف اثبات باردار بودنش کرده و تقریبا در این زمینه هر کاری کرده است!

او چه اخلاقی و چه غیر اخلاقی و نمایش زندگی خصوصی را امتحان کرده تا به مردم بگوید بچه ی مهراد جم را باردار است. اما چرا مردم حرف های دنیا جهانبخت را باور نمی کنند؟ دنیا جهانبخت تا به امروز دروغ های بزرگی به مردم گفته و شبیه چوپان دروغگو شده است.

بیشتر بخوانید: ویدئو/ دنیا جهانبخت: پسرم مثل خودم خوشگل و بامعرفت می‌شه!

اساس شهرت دنیا رابطه با ساسی مانکن بوده است که با افشاگری وکیل همسر ساسی مانکن مشخص شد که کل قضیه دروغ بوده و دنیا جهانبخت حتی نزدیک به ساسی هم نشده است و همه ی این داستان ها بازی برای جمع آوری فالوور بوده است. به همین دلیل مردم باور نمی کنند که دنیا جهانبخت باردار باشد.

حتی برخی از کاربران به او می گویند مهراد جم ایران نیامده و همان لندن است و تصاویری که پخش می کند آرشیو است و همه ی این ها فیلم جدید شما برای کسب فالوور است! این صحبت (نیامدن مهراد جم به ایران) به این دلیل مطرح می شود چرا که کسی مهراد را در ایران ندیده و فقط خودش یکی دو تا عکس و فیلم محدود منتشر کرده است.

سوتی دنیا جهانبخت در یک ویدئو

اگر شما هم مثل ما تا به امروز دنیا جهانبخت را آراسته و زیبا دیده اید خوب است که چهره بدون آرایش او را هم ببینید. ما نمی گوییم او زشت است یا زیبا که گفتن این حرف ها واقعا اخلاقی نیست فقط بحث ما تفاوت چهره واقعی او و چیزی که مردم می بینند است، خودتان چهره ها را مقایسه کنید.

البته آرایش به همراه فیلتر اینستاگرامی او بر همگان پوشیده نیست چرا که او تا به حال نگذاشته کسی چهره طبیعی اش را ببینید.

خروج از نسخه موبایل