آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ چرا مازیار لرستانی در خیابان درگیر شد؟

مازیار لرستانی بازیگری که به تازگی عمل تطبیق جنسیت داده، از اتفاقی که برایش در خیابان افتاد، پرده برداشت.

به گزارش وقت صبح، در این ویدئو مازیار لرستانی توضیح می‌دهد که چگونه بر سر یک تصادف ساده در خیابان، یک پسر و دختر جوان رفتار ناشایستی با او داشته اند.

 

خط بطلان «مختارنامه» بر ممنوع‌التصویری لرستانی

اعلام رسمی تغییر جنسیت شهره لرستانی، این گمانه‌زنی را قوت داد که از این پس شبکه‌های تلویزیونی سریال‌های این بازیگر را بایگانی کرده و روی آنتن نمی‌فرستند؛ فرضیه‌ای که با آغاز پخش سریال «مختارنامه» با بازی لرستانی، عملا خط بطلان بر آن کشیده شد.

به گزارش ایسنا، اواخر تیر ماه امسال ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی پخش شد که از تغییر جنسیت شرعی و قانونی شهره لرستانی خبر می‌داد و اینکه از این پس باید او را مازیار لرستانی بنامیم.

در پی اعلام رسمی تغییر جنسیت لرستانی توسط خود این بازیگر، در برخی رسانه‌ها اینگونه عنوان شد که به شبکه‌های تلویزیونی اعلام شده که فعلاً سریال‌های او را پخش نکنند. خبری که در فاصله کوتاهی از انتشار، نه تنها از سوی تلویزیون تایید نشد که با روی آنتن رفتن سریال «مختارنامه»، غیرمحتمل به نظر می‌رسد.

شهره لرستانی در سریال «مختارنامه» به کارگردانی داوود میرباقری، نقش یکی از زنان قبیله حمدان و سردسته زنان کوفی که در مسجد کوفه به عمر بن سعد سنگ زده بودند را بازی می‌کند.

آخرین بازی شهره لرستانی به سریال «خوشنام» بازمی‌گردد که رمضان ۱۴۰۱ از تلویزیون پخش شد. اودر این سریال نقش پری را بازی می‌کرد.

سریال «مختارنامه» از دوم مرداد هر شب ساعت ۲۲ از شبکه آی فیلم به روی آنتن می‌رود.

نوشته های مشابه

guest
14 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا