آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ پز الهام حمیدی با مازراتی؛ او هم به جمع جنجالی‌ها پیوست!

الهام حمیدی را بیشتر بازیگری کم حاشیه و بی‌جنجال می‌شناختیم که سرش به زندگی خصوصی و حرفه‌ای خود گرم است و علاقه‌ای به اشتراک گذاشتن مسائل خصوصی‌اش ندارد.

به گزارش وقت صبح، اما انگار الهام حمیدی تغییر رویه داده و پس از ازدواجش، لایوهای اینستاگرامی مانند این ویدئو را به اشتراک می‌گذارد که پشت خودروی گران قیمتش نشسته و با سرعت بالا در حال راندن است!

 

تاثیر ازدواج بر زندگی الهام حمیدی

برنامه «دورهمی» با اجرای مهران مدیری، پنجشنبه ۱۱دی، میزبان الهام حمیدی، بازیگر تلویزیون و سینما بود.

این بازیگر که برای بار دوم، مهمان این برنامه شده بود، این‌بار درباره زندگی شخصی و ماجرای تغییر خلق و خویش بعد از ازدواج گفت: «شرایط بامزه‌ای شده بود که دیگر من از فکر ازدواج بیرون آمده بودم، نه به این معنا که نا امید شده باشم اما دیگر به آن فکر نمی‌کردم که ناگهان با همسرم آشنا شدم و همه برنامه‌ها و افکارم تغییر پیدا کرد.»

او درباره نحوه آشنایی و ازدواج با همسرش گفت: «ایشان وقتی مسئله ازدواج را با من مطرح کرد، از او وقت خواستم و چند ماهی باهم رفت و آمد کردیم. خانواده‌ها با هم آشنا شدند تا در نهایت در سال ۹۷ این اتفاق رخ داد و باعث شد تمام اخلاقیات من تغییر کند و دیگر مانند گذشته نباشم.»

این بازیگر درباره علاقه‌اش برای همبازی شدن با فاطمه معتمدآریا و پرویز پرستویی گفت: «یکی از بزرگ‌ترین آرزوهای من، همبازی شدن با آقای پرویز پرستویی و خانم فاطمه معتمد آریا بود.

حتی قبل از این‌که خیلی شناخته شوم هم بارها در مصاحبه‌هایم این موضوع را مطرح کرده بودم تا این‌که بازی در سریال» زیر تیغ «به من پیشنهاد شد که فرزند این دو نفر بودم و بسیار هیجان زده شدم.

واقعیت ماجرا این است که ذهن ما بسیار هوشمند است و وقتی یک چیز را بخواهی و برای آن تلاش کنی، حتما به آن خواهی رسید.»

نوشته های مشابه

guest
48 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا