آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ وقتی یوسف صیادی مهران مدیری را بی‌هوش می‌کند!

یوسف صیادی یکی از مهمانان برنامه دورهمی در فصل جدیدش بود.

به گزارش وقت صبح، در قسمتی از این برنامه، مهران مدیری از شوخی‌ها و مزه پرانی‌های یوسف صیادی چنان به خنده می‌افتد که نزدیک است از هوش برود.

 

شوخی مهران مدیری با بازیگری که رتبه تک رقمی دارد!

مهران مدیری در برنامه دورهمی، میزبان سروش جمشیدی بازیگر شخصیت «قیمت» بود.

مدیری در همان آغاز گفتگو با طنازی جالبی گفت: اگر یادتان باشد، سری اول دورهمی ۱۲ بازیگر داشت. در ادامه پنج بازیگر و بعد به سه بازیگر کاهش پیدا کرد و در سری آخر برنامه به یک بازیگر رسیدیم. به نظرتان مشکوک نیست (خنده)؛ یعنی سروش زیر آب سیامک انصاری را هم زد؛ کسی که حدود ۲۰ سال باهم کار کردیم. بعد خطاب به جمشیدی گفت: به نظرم در ابتدا، درباره این بخش از توانایی‌ات توضیح بده.

جمشیدی با خنده گفت: توضیح ندارد چیزی که عیان است، چه حاجت به بیان است (خنده). اما واقعا انگار این قضیه دارد جدی می‌شود؛ بعد از برنامه در فضای مجازی فحش می‌خورم. مدیری هم گفت: این یک واقعیت است و من اصلا شوخی نکردم (خنده)

در ادامه گفتگو مدیری پیرامون زندگی شخصی جمشیدی سوال کرد. او گفت: اصالتا یزدی هستیم اما من خودم متولد تهران هستم. در زمان جنگ یزد مشغول تحصیل بودم. دوره دانشگاه به تهران آمدم.

مدیری اینجا اشاره‌ای به رتبه تک رقمی سروش جمشیدی کرد و گفت: رتبه ۹ کنکور شده آن هم در رشته برق!

جمشیدی در خصوص ورود به عرصه هنر بیان کرد: پدرم کار تئاتر می‌کرد و اولین بار به واسطه کار پدرم علاقه‌ای در من شکل گرفت. به مرور من نمایش نامه نوشتم و در مدرسه اجرا می‌کردیم و دیگر دغدغه من نمایش شده بود. برای همین خیلی بچگی نکردم.

 

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا