آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ نجلا باشگاه بدنسازی را قرق کرد!

محیا دهقانی بازیگر نقش نجلا در سری دوم این سریال از تمرینات پرفشار بدنسازی خود ویدئوهایی منتشر می‌کند.

به گزارش وقت صبح، در جدیدترین ویدئو، او به تنهایی در یک سالن بدنسازی بزرگ و مجهز در حال تمرینات سختی است.

 

برای رسیدن به اینجا خیلی سخت تلاش کرده‌ام!

خیلی سخت در این جایگاهی که امروز هستم قرار گرفته‌ام. در حدِّ توانم برای رسیدن به موفقیت تلاش کرده‌ام. از سال ۱۳۸۹ که وارد عرصه بازیگری شده‌ام و ۱۱ سال است کار می‌کنم هنوز به آن چیزی که می‌خواستم نرسیده‌ام.

به همین خاطر از یک جایی به خودم گفتم همه آن چیزهایی که در دانشگاه یاد گرفتی را باید به صحنه نمایش بیاوری نه حاشیه و برخی از مواردِ خارج از هنر! من برای حاشیه ساخته نشدم؛ من آمدم دردی که در درونم است را تبدیل به هنری بکنم که مخاطب بپذیرد.

می‌تواند در تئاتر، سینما و یا سریال باشد. هر جایی که مخاطب برای آن پیامی دارد؛ برای من محتوا مهم است. سعی کردم در زندگی‌ام مفید باشم. همیشه دنبال تفاوت بودم اما متفاوت بودن به ظاهر و لباس متنوع و متفاوت نیست.

اوایل دانشگاه استادی می‌گفت این هنرمند است که باید به مخاطب تغذیه بدهد، مخاطب نباید تغذیه بگیرد. الان روند کار ما شده مخاطب چیزی که دوست دارد آن را برای او بسازیم. من نباید در این کارها باشم.

سریال «پایتخت» بازی می‌کنم، چون از جنسِ درد و خانواده مردم است. «ماجرای نیمروز»، مادر و پدرم آن دهه را گذرانده‌اند و آن فضا را دیده‌اند و بسیار کار خوب و مؤثری بود که باز مردم از آن استقبال کردند و حرفی برای گفتن داشت.

به طورکل دوست دارم در کارهایی ایفای نقش کنم که هم برای مخاطب محتوا و مفهومی داشته باشد و آن‌قدر جذابیت، که منتظر قسمت‌هایش بماند.

نوشته های مشابه

guest
5 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا