آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ میثاقی بالاخره انتقامش را از تاج گرفت!

محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر در سال‌های گذشته مصاحبه بسیار جنجالی‌ای با مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال داشت.

به گزارش وقت صبح، در این مصاحبه این دو نفر به شدت به هم حمله کردند و لحظه‌های تنش آفرینی را به روی آنتن بردند، به شکلی که تاج برای تحقیر میثاقی از عادل فردوسی‌پور نام برد.

حال پس از گذشت چند سال و آمدن دوباره تاج به رقابت ریاست فدراسیون، محمدحسین میثاقی فرصت را مغتنم دید و به تاج حمله کرد و به نوعی انتقام خود را گرفت.

 

جروبحث و عصبانیت متقابل تاج و میثاقی در ۱ بامداد!

صاحبه میثاقی و مهدی تاج از آن گفتگوهایی بود که به ندرت شاهدش هستیم. دیالوگی که بی‌مقدمه شروع شد، سریع ادامه پیدا کرد تا به عصبانیت و خشم رسید و با ناراحتی خاتمه یافت.

دومین میهمان مهدی تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال بود. او که چند روزی می‌شود با صحبت‌هایش علیه وزیر ورزش حاشیه ساز و خبرساز شده، شب بسیار سخت و پرتنش و اضطرابی را در استودیوی برنامه فوتبال برتر و در مقابل گفتگویی که در برخی لحظاتش بسیار سریع و پینگ پنگی دنبال می‌شد و عرق‌های میهمان برنامه را سرازیر کرده بود، پشت سر گذاشت؛

شبی که تاج با حرف‌هایی مواجه شد که پیش از ورود به برنامه تصورش را هم نمی‌کرد و شاید هم به همین خاطر بود که یادی از برنامه تخصصی گذشته فوتبال ایران یعنی نود و عادل فردوسی‌پور کرد.

موضوع اصلی این برنامه چگونگی انتخاب ویلموتس از میان مربیان مختلفی بود که نامشان اعلام می‌شد و اینکه در نهایت چطور قرارداد این مربی نهایی شد؛ قراردادی که حالا فوتبال ایران را در آستانه ضرری هنگفت قرار داده است.

فدراسیون فوتبال تاکنون مبلغ ۲ میلیون یورو به ویلموتس سرمربی سابق بلژیکی‌اش پرداخت کرده و در صورتی که پرونده‌ای که در فیفا تشکیل شده را ببازد، باید ۵ میلیون یوروی دیگر هم به این مربی پرداخت کند؛

آن هم فقط برای چهار بازی رسمی که البته با دو شکست تلخ برای فوتبال ما مقابل بحرین و عراق همراه بوده است.

نوشته های مشابه

guest
17 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا