آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ مجری صدا و سیما چگونه در روز پدر سورپرایز شد؟!

در ویژه برنامه روز پدر شبکه سوم صدا و سیما، اتفاق جالبی روی داد.

به گزارش وقت صبح، در این برنامه مجری برنامه که مدت‌ها بود پدر خود را ندیده بود، با دیدن پدر در استودیوی پخش زنده به شدت غافلگیر شد.

 

سریال‌هایی با داستان‌های روز در شبکه سه ساخته می‌شود

شبکه سه سیما ساخت سریال «گاندو» را در حالی در دستور کار قرار داد که ماجرای آن به روز و متعلق به همین سالهای اخیر بود. برگ برنده‌ای که شبکه سه سیما رو کرد تا نشان بدهد در کنار سریال‌های تاریخی و ملودرام می‌توان توجه ویژه‌ای هم به اتفاقات روز داشت و با برنامه ریزی دقیق آن را به موقع برای پخش رساند.

اما این شب‌ها نیز سریال «هم سایه» روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود که آن هم بی‌اعتنا به مسائل روز نیست. «هم سایه» با نام قبلی «نیمروز تا تهران» و «شرق بهشت» یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی محمدحسین غضنفری، تهیه‌کنندگی علی پورکیانی و فیلمنامه‌ای از تهمینه بهرام و ارسلان امیری است.

درحالی که اتفاقات بیشماری در کشور افغانستان همسایه ایران در حال وقوع است و در عین اینکه ایران همواره میزبان مهاجران بسیاری از این کشور بوده است، شبکه سه تصمیم گرفته تا به این موضوعات بی‌توجه نباشد و سریال «هم‌سایه» را سر وقت روی آنتن ببرد.

«هم سایه» یک ملودرام عاشقانه است که سعی می‌کند از زندگی و دغدغه‌های مهاجرین افغانستانی در ایران و همزیستی دو ملت بگوید. سیاه نمایی نکند و تلاش کند در لایه‌های زیرین این عاشقانه ایرانی- افغانستانی، مشکلات مردم این دیار را هم به تصویر بکشد تا شاید جایی دردی دوا شود.

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا