آموزش و سرگرمیویدئو

ویدئو/ مادر دنیا جهانبخت برای تولدش سنگ تمام گذاشت

دنیا جهانبخت متولد 30 آبان در حالیکه پسرش 10 روزه است تولد خودش را همراه مادرش جشن گرفت و از هدیه گران قیمتش رونمایی کرد.

به گزارش وقت صبح به نقل از شایانیوز؛ دنیا جهانبخت با تولد نوزادش دوباره به یکی از چهره‌های جنجالی فضای مجازی تبدیل شد. او بعد از اینکه آرتام به دنیا آمد هیچ عکسی ازش منتشر نکرده بود و به قولی چند روزی فالوورهایش را در خماری گذاشت اما بالاخره دنیا خانم جهانبخت تصویر تمام رخ این کوچولو را که به دنیا آمدنش حدود یک و نیم میلیارد هزینه رو دست دنیا خانم گذاشته بود را منتشر کرد.

دنیا خانم ابتدا می خواست بچه اش را در روز تولد خود یعنی 30 آبان به دنیا بیاورد و از قبل هم قول چنین روزی را به فالوور هایش داده بود! اما درست چند روز قبل از زایمان، پنجشنبه 20 آبان به گفته خودش به دلایلی باید زودتر بچه را به دنیا بیاورد و حالا آقا آرتام در روز تولد مادرش ده روزه است.

بیشتر بخوانید: انتقام عجیب “دنیا جهانبخت” از مادر مهراد جم

اما خانم سلبریتی آنقدر محو شازده اش شده که تولدی برای خود نگرفت. تنها در یک استوری هدیه مادرش که دستبندی گران قیمت بود را نشان داد.

منبع درآمد دنیا جهانبخت

از این ها که بگذریم جالب است بدانید آقا آرتام قبل از ورودش به این دنیا پیج اینستاگرامی داشته است و بیش از 1.3 میلیون فالوور هم پیجش خالی اش را داشته اند. حالا که 2 میلیون دنبال کننده این پیج را دارند اما برای چه معلوم نیست!

برای کسانی که دنبال کننده او در فضای مجازی هستند باید گفت خانم شاخ به پول ایران روزی 250 میلیون تومان درآمد دارد و قطعا از پیج فرزندش هم برای کسب و کار استفاده خواهد کرد. حالا اینکه از یوتیوب چقدر دلار دریافت می کند به کنار!

از دیگر مواردی که این روز ها شاخ کاربران را درآورده هیکل خانم خانما است که در عرض دو سه روز از مانکن هم مانکن تر شد که البته دنیا جهانبخت برای این هم جواب دارد و قرار است در ویدیویی که در حال درست کردنش است تغزیه و ورزشش را توضیح دهد تا مادران راهکار خانم سلبریتی را بدانند!

نوشته های مشابه

guest
20 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا