اجتماعیویدئو

ویدئو/ لحظه پر التهاب رهایی دختر کرد از چنگال داعشی‌ها پس از ۸ سال

ویدیویی از لحظه آزاد کردن یک دختر ربوده شده ایزدی توسط یگانهای ویژه YPJ که این دختر جوان سال ۲۰۱۴ توسط گروه تروریستی داعش از سنجار ربوده و به سوریه برده شد.

به گزارش وقت صبح، نیروهای کرد توانستند وی را در یکی از چادرهای کمپ الهول در حالی که دست و پایش زنجیر شده پیدا کنند.

 

خاطرات تلخ و تکان‌دهنده زن ایزدی اسیر داعش از روزهای اسارت خود

یکی از زنان ایزدی اسیر داعش، بخشی از رفتارهای غیرانسانی تروریست‌های این گروه با خود را در قالب یک کتاب منتشر کرد.

باشگاه خبرنگاران: به نقل از دیلی میل، یکی از بردگان جنسی داعش خاطرات تلخ روزهای اسارت خود در بخش شمالی عراق -که تحت تصرف گروه تروریستی داعش بود- را در یک کتاب منتشر کرد.

نادیا مراد ۲۴ساله درباره نحوه گرفتار شدن خود در گروه تروریستی داعش و نحوه فرار از این گروه و همچنین درباره اینکه چگونه به عنوان برده جنسی میان تروریست‌های مختلف خرید و فروش می‌شد، در کتاب جدیدش مطالبی را منتشر کرده است.

نادیا مراد که یک زن ایزدی است در یکی از روستاهای عراق زندگی می‌کرد؛ اما در سال ۲۰۱۴ زمانی که ۲۱ سال داشت به همراه حدود ۷۰۰۰ زن ایزدی دیگر به اسارت تروریست‌های داعش درآمد.

خشونت شدید

به گفته وی، عناصر داعش زنان پیر و مردان را –از جمله ۵ نفر از برادران وی و مادرش را اعدام کردند. این تروریست‌ها از زنان جوان‌تر به عنوان برده جنسی استفاده می‌کردند.

نادیا مراد به عنوان برده جنسی گروه تروریستی داعش خرید و فروش می‌شد و حتی تصویری از وی در میان تروریست‌ها پخش شده بود که در صورتی که وی اقدام به فرار کند، عناصر داعش بتوانند وی را شناسایی کنند.

نادیا مراد در کتاب خود نوشته است که وی در ابتدا به عنوان برده جنسی به یکی از تروریستهای ارشد داعش فروخته شد. این عنصر داعشی در عین حال ۳ زن دیگر را به بردگی خود گرفته بود.

نادیا مراد اعلام کرد که این عنصر داعشی بارها او را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داد. وی که از این زندگی طاقت فرسا به ستوه آمده بود تصمیم گرفت فرار کند.

ویدئو: خبرفوری

نوشته های مشابه

guest
1 Comment
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا